Банченський монастир відбирає у людей землі?

Банченський монастир відбирає у людей землі?На адресу дружнього нам сайту BukNews надійшов пакет документів, який, враховуючи суспільну значимість порушених в ньому питань, ми публікуємо в повному обсязі. Портал також готовий надати місце для відповіді усім фігурантам оприлюднених документів.

Помічнику-консультанту Народного Депутата України Істратій О.В.

Коровицький Михайло Миколайович. м.Новоселиця вул.Чапаєва 17\\4 м.0673724073

12.10.2012

Заява

Шановний Олег Володимирович !

Звертаюсь до Вас з проханням про сприяння реалізації своїх прав та інтересів як приватного підприємця та з повідомленням про порушення чинного законодавства Новоселицькою районною державною адміністрацією в особі голови адміністрації Никитовича Г.І., та сільського голови Маршинецької сільської ради Кирила В.Г. які в супереч Закону України «Про порядок передачі водних об’єктів на правах оренди» безпідставно вилучили з мого користування став на межі сіл Строінці-Динівці-Маршинці Новоселицького району Чернівецької області. Такі дії були обумовлені новим власником – орендарем Свято-Вознесенським чоловічим монастирем села Бончени в особі Жара Михайла Васильовича . Зрозумівши що це повністю незаконно , я особисто звернувся до Михайла Васильовича з проханням та надією розібратись в нестандартній ситуації , де ми стали жертвами «рейдерського» захоплення. При нашій зустрічі святий отець Михайло повідомив що згідно його інформаційних джерел зазначений став не перебуває в оренді , і про існування інших орендарів він не знає. В кінці розмови він пообіцяв переглянути своє бачення на користування водного об’єкту якій перебуває на правах нашої оренди. Після цієї «зустрічі» нас повідомили , що на виконання розпорядження від 02.11.2006 № 467 Новоселицькою районною адміністрацією була створена відповідна комісія оперативного контролю Державної інспекції сільського господарства в Чернівецькій області від 6 квітня 2012 року в складі : Пашалик Альони Валеріївни, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій , Процюка Анатолія Васильовича начальника відділу водних ресурсів та обліку, , Чопюк Людмили Орестівни головного спеціаліста які провели обстеження ставу , в результаті чого встановили що водний об’єкт знаходиться у незадовільному стані. На думку комісії «відкос» греблі покритий деревною рослинністю. На окремих його ділянках бетонне покриття порушене тріщинами та підмивами. На водоскидній споруді відсутній механізм регулювання рівня води, що не дає можливість своєчасно понижувати його під час паводків. З висновку комісії , і водопропускний канал , перебуває у запущеному стані тому з метою безпечної експлуатації пропонує Новоселицькій райдержадміністрації , яка ним відає привести його до належного стану .

Мета цієї перевірки за словами комісії та голови райдержадміністрації це забезпечення заходів ,що спрямовані на відтворення природного екологічного балансу , та раціонального використання водних ресурсів ,зниження антропогенного впливу на водні об’єкти , також удосконалення правового регулювання з питань водного законодавства відповідно до адміністративного спеціального водокористування.

Ознайомившись з зауваженнями вищезазначеної комісії я дійшов до висновку що всі зазначені недоліки є повністю безпідставними та надуманими , так як водопропускний канал був відремонтований нами в 2003 році і працює без будь яких збоїв та недоліків. Бетонне покриття біля дамби яке зазначила комісія було встановлено в 70 роках і з того часу виконує свою функцію захисту від підмиву дамби . В заміні плит немає не якої потреби адже декілька не значних тріщин не яким чином не впливають на функцію захисної дії.

Комісія Новоселицької районної державної адміністрації з початку своєї перевірки вже була « запрограмована» на виявлення порушень ставши мотивом в подальшому для вилучення, та швидкого погодження дозволу, на виготовлення проекту землеустрою щодо передачі в оренду Свято-Вознесенському чоловічому монастирю «Банчани» для обслуговування, та користування земельною ділянкою , гідротехнічною спорудою , водними ресурсами зазначеного ставу на 49 років оренди. Це стало нам відомо пізніше ніж , коли ми звернулись за черговим погодженням терміну оренди в Маршинецьку сільську раду , Новоселицьку райдержадміністрацію з заявою від 5 липня цього року про( подовження) надання в оренду Керуючись ст122,124, Земельного Кодексу України та на засадах фактичного господарювання з 1997 року укладаючи при цьому договори оренди з Маршинецькою, Строїнецькою, Диновецькою сільськими радами на всьому терміні оренди про що свідчать Договори оренди з всіма сільськими радами за якими розподілено відповідне господарювання. В заяві від 5 липня 2012р мною були вказані проведені роботи на протязі десятирічного терміну оренди водного фонду розміром 36 (тридцять шість) гектарів ставу де конкретно зазначені витрачені кошти а саме:

1 Побудована сільська гравійна дорога протяжністю два з половиною кілометри. Цей шлях з’єднав та скоротив відстань до головної траси міжнародного сполучення та найголовніше, зробив рух транспортних засобів зручним для заїзду на відпочинок , сільськогосподарської техніки аграріїв. Що не завжди було можливим з старим шляхом, адже він проходить в гору з сторони Динівців, і при зливах ставала постійна проблема виїзду навіть важкої техніки ,яка на половину закопувалась в розмиті пагорби Диновецького підйому « пахотної» дороги до ставу. Нова дорога стала можливим завдяки запланованому нашому фінансуванню де за не повних два роки благоустрою тільки на цю відстань шляху яка пролягала через непрохідні болотні галявини, кущі, дерева, де було завезено гравійної суміші вантажівок в кількості 200 машин марки « Камаз , технічне забезпечення бульдозера, робота якого перевищила 60 годин використання, наймана праця задіяних людей . Всього в сумі 114000 ( сто чотирнадцять тисяч гривень ) в яку ввійшли інші супутні витрати пов’язані з будівництвом дороги.

2 Проведення нами як орендарями лінії електропостачання протяжністю 1,5 км спрямованою в напрямку живлення села Строїнці , з відповідним підписанням та оплатою проведеної роботи . Так згідно довідки про вартість виконаних підрядних робіт від 14 жовтня 2008 року, генпідрядником МПП «Якість» була отримана сума від мене як орендаря за виконані роботи, прокладання кабелю КСППб , будівельно- монтажних робот , інших супутніх витрат які склали 84536 тисяч гривень (вісімдесят чотири тисячі п’ятсот тридцять шість)

3 Згідно квитанцій оплати орендної плати сільськім радам , які розпочинаються в вигляді банківських платежів з 2003 року сума складає 37875 (тридцять сім тисяч вісімсот сімдесят п’ять )гривень та включаючи останній договір оренди землі між Диновецькою сільською радою та мною як орендарем від 3 січня 2012 року якій укладений на п’ять років ,чітко прописано об’єкт оренди, це став, та прибережна зона в розмірі 18га яка знаходиться в адміністративних межах Диновецької сільської ради за межами населеного пункту. Умови цього договору риборозведення, з урахуванням припинення цього договору за взаємною згодою сторін що зазначено в пункті 13 даного договору оренди . На нашу письмову заяву щодо подовження оренди Маршинецької та Строїнецької сільської ради вони не надавали аргументованої відповіді, і після закінчення терміну оренди згідно рішення №5\\55 27 сесії 5 скликання Маршинецької сільської ради від 15 жовтня 2010 року терміном на один рік та рішенням Строінецької сільської ради від 08.10.2010 ,27 сесії дія договору якої припиняється відповідно через рік з дня рішення.. Тільки через два місяці після звернень щодо оренди нас повідомили інформаційним листом підписаним головою РДА Нікітовичем за №35\\506 від 31.11.2011 р де повідомляє наступне: Розглянувши мій лист щодо укладання договору оренди земель водного фонду він як голова адміністрації звертає увагу на рішення Апеляційного суду Чернівецької області від 22 грудня 2004 року де мені було відмовлено в переході права на оренду в порядку спадкування так як оренда ставу була розпочата моїм батьком Коровицьким Миколою Петровичем де після його смерті я разом з приватним підприємцем Данчуком Леонідом Васильовичем користувався земельною ділянкою на якій розміщений став. За таких обставин та у відповідності до ст. 134 Земельного кодексу України , яка передбачає передачу земельних ділянок на конкурентних засадах, тому адміністрація неправомочна укласти договір оренди , але згідно чинного законодавства ми зможемо взяти в ньому участь коли буде визначена дата конкурсу якій буде проводити Маршинецька сільська рада, яка повідомила про проведення засідання конкурсної комісії після прийняття гідроспоруди на баланс та оформлення всіх необхідних документів , вона повідомить всіх учасників , які зареєструються в конкурсі .

Подавши всі необхідні документи на розгляд конкурсної комісії щодо оренди земельної ділянки та водного фонду , в приміщенні Маршинецької сільської ради сільській голова завірив нас що обов’язково буде проведений конкурс але з частою зміною законодавства щодо орендарів ГТС конкурс буде проведений пізніше , а точніше в кінці літа 2012 року, так як для цих питань призначена підсумкова нарада щодо проблем регулювання водних відносин.

11.07.12 ми повторно звернулись до Новоселицького РДА про надання дозволу на розробку проекту відведення, на що отримали відповідь від 06.08.2012 №2854\\128 де нам роз’яснили що наше клопотання розглянуто 31.07.2012 на засіданні постійної комісії з питань реалізації районної державної адміністрації. Позитивне вирішення даного клопотання неможливе в зв’язку із відсутністю в наданому заявником пакеті документів , які передбачені Тимчасовим порядком надання в оренду земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами який затверджено 10 сесією Чернівецької обласної ради. Відповідь була підписана першим заступником Новоселицької РДА Парпауцом Г.І.

І вже 30.08.12 ми отримали нове повідомлення РДА про те що в зв’язку з тим що Маршинецькою сільською радою гідротехнічна споруда ставка, водний об’єкт для рибогосподарських потреб площею 48га водного дзеркала наданий в оренду на 25 років Свято-Вознесеньському чоловічому монастирю тому наше клопотання про оренду знято з контролю .

Не зрозумівши як це сталось без нашого відома, ми приїхали до Маршинецької сільської ради щодо ознайомлення з рішеннями та розпорядженнями, договором оренди на ділянку яка знаходиться на протязі 15 років під нашим господарюванням. Були зняті копії :

1 Договір оренди між Маршинецькою сільською радою в особі Віталія Георгійовича Кирила з іншого боку Свято-Вознесенський чоловічий монастир села Бончени в особі Жара Михайла Васильовича . Договір підписаний 1 березня 2012 року.

2 Рішення №5.30-9.12 9 сесії 6 скликання від 29 лютого 2012 де Маршинецька сільська рада погодила надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки для обслуговування гідротехнічної споруди –дамби Свято-Вознесенському чоловічому монастирю.

Відповідно до цих незаконних рішень Новоселицькою РДА було надіслано розпорядження від 06.09.2012 за №305 щодо передачі Свято-Вознесенському чоловічому монастирю водного об’єкту в оренду в адміністративних межах Маршинецької, Диновецької ,Строїнецької сільських рад керуючись ст6.13.31. Закону України «Про місцеві державні адміністрації» , враховуючи договір оренди від 01.03.2012 та рекомендації районної комісії яка проводила акт обстеження в квітні 2012 року з зазначеними недоліками бетонних плит та ГТС.

З всього вище зазначеного по датах які зафіксовані робимо висновок що після договору оренди від 03 березня 2012 та рішення сесії Маршинецької сільської ради від 29 лютого 2012 які надали погодження Бонченському монастирю щодо оренди, не яким чином не повідомили нас про такі рішення а навпаки затягували час закидаючи нас відписками хоча відповідні рішення вже були прийняті без конкурсу не на нашу користь. Такі дії не тільки грубо порушили всі законодавчі акти щодо оренди але ї торкнулися кримінальної відповідальності посадових осіб ст. 192 «Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживанням довірою»

Адже предметом цього злочину є майно державної власності яке надається в оренду , де посадові особи, вчиняють протиправні діяння майнового характеру використовуючи своє посадове становище, та в супереч установленому законом порядку, що вважаються самоправними діями ст356 «Самоправство» що нанесли значну шкоду нашим інтересам які будуть розписані пізніше в судовому засіданні.

Виникає просте питання , як від дня прийняття першого незаконного рішення від 29 лютого 2012 «Погодження землеустрою» Бонченському монастирю без нашого відома ,де після цього ми систематично отримували від Новоселицької РДА та Маршинецької сільської ради різного роду звернення, та заяви, щодо створення комісії , та збір документів ,щодо нашої законної оренди для якої готується конкурсна основа згідно чинного законодавства, коли в той ж час Бонченський монастир перейшов в повні права оренди., фактом цього є отримані відповіді , вже після зазначеного рішення , включаючи: 1 Акт обстеження комісії щодо незадовільного стану ставу від 6 квітня 2012року з головуючим комісії Процюком А.В.

2 Повідомлення Новоселицькою РДА від 06.08.2012 щодо відсутності в наданому заявником, тобто мною пакету документів які передбачені тимчасовим порядком надання в оренду , якій затвердила 10 сесія Чернівецької обласної ради 31.05.2012. .

Зараз я можу відкрито повідомити що через вищезазначену паперову тяганину , та відкритий обман посадовців була зупинена оренда з Маршинецькою та Строїнецькою сільською радою де через відсутність в мене документів між сільськими радами на користування , я не отримав ветеринарне свідоцтво без якого я не можу виловлювати і продавати рибу, обслуговувати територію. На сьогоднішній день в ставу налічується риби більше ніж на 240000 (двісті сорок тисяч гривень) але реалізовувати іі ми не маємо жодних прав хоча самі і проводили зарибнення ставу в 2010,2011,2012 році без реалізації рибної продукції. Новоселицька РДА в особі голови Никітовіча Г.І. побачивши безвихідність моєї ситуації змусила сільського голову села Строїнці Кукуряка М.І. звернутись до Новоселицькой МДПІ з заявою яку він особисто в своєму кабінеті продиктував сільському голові ,а саме :

від 18.10.2011 року № 319.

Шановний Крохмаль І.Д. повідомляємо Вас що в с.Строїнці підприємець Коровіцький М.М. використовує земельну ділянку водного фонду площею 25 га без укладання договору оренди. Прошу прийняти відповідні міри.

Так як голова Новоселицького РДА колишній податківець, він добре розумів що це ще один удар по нам , після якого ми просто підемо і залишивши наше майно вкладений труд за багато років біля ставу лиш би не влізти в податкові борги. . Ознайомившись з штрафними санкціями в же податкової, виникли ще більш вагомі проблеми. Систематично почали травити рибу

Фосфатно-силитровими компонентами які вбили півтора тони риби тільки на протязі трьох тижнів. В тричі нами була посилена охорона але побачити та впіймати на такий території дуже складно. Також з зауваженнями до нашого господарства Головне Управління Держкомзему яка на протязі кожного тижня почала виписувати приписи, та штрафні санкції за порушення вимог земельного законодавства. З початку 2012 та по сьогоднішній день в нас були всі перевіряючи служби адміністрації, правоохоронних органів, обласної ради, санітарно епідеміологічної служби які конкретно примушують звільнити займану земельну ділянку в зв’язку із не заключною орендою Маршинецької та Строїнецької радами.

Розчаровує той факт ,що тим кому належить координація роботи сільських рад , проведення між територіальних водогосподарських і водоохоронних заходів , подання орендарям методичної допомоги , як і належить до компетенції районної ради, адміністрації , яки керується лозунгом «Для людей» насправді вбивають своїми рішеннями тих хто не згоден з таким свавіллям влади району , доказуючи правду за яку всі перевіряючи служби області роздирають на шматки в прямому смислі цього слова З всіх сторін на мене особисто , членів моєї родини, почали психічно та методично використовувати методи шантажу. Мій старший син працює вже багато років в службі безпеки України . Почувши від мене про проблеми ставу , ми вирішили зайти на прийом до голови райдержадміністрації з запитанням про «Тиху» передачу без конкурсів та аукціонів земельної водної ділянки де ми маємо найбільші прерогативи отримання ії в оренду. Але голова РДА повів себе в край не коректно ,зробивши вид що дуже поспішає. При виході він зробив мені гумористичне зауваження «Навіщо ти мені ментів привів?» все рівно не чого не зробиш.

Наступного дня до Новоселицького управління служби безпеки в Чернівецькій області приїхала «права рука» Михайла Жара в Новоселицькому районі , Москалюк Володимир Ільїч якій мав розмову з начальником Новоселицького відділення з приводу роботи мого сина в СБУ що з його слів « лізе туди куди не слід лізти» давши зрозуміти якщо у мого сина виникнуть ще якісь питання щодо ставу ,то відповідно виникнуть питання працевлаштування на інше місце роботи .

Цей факт прямої погрози змусив мене звернутись до Новоселицької районної прокуратури щодо неправомірних дій виконавчої влади в Новоселицькому районі яка фактично « кришується» та виконує всі розпорядження навіть якщо вони є не законними під впливом та вказівкою Свято-Вознесеньського чоловічого монастиря «Банчени» в особі Жара Михайла Васильовича який тримає постійний зв\’язок з Президентом України Віктором Януковичем і на основі цього, добре для себе це використовує. Адже не є секретом духовний відпочинок дружини Президента і його самого які не одноразова відвідувала Бонченський монастир.

Така дружба з офіційних та неофіційних джерел за останні 2 з половиною роки додала до господарства Бонченського монастиря тисячі гектарів землі , фруктові сади Герцаївського району які також і в такий спосіб були вилучені з користування фермерів, підприємців ,об’єднань громадян які розводячи руками втрачали своє майно оренди не шукаючи правди, адже такою причиною ставала ікона сьогодення Михайло Жар- рятівник дітей. Коли в Герцаївському районі закінчились стави , його помічник та кум, який хрестив сина Михая Москалюк Володимир Їльіч звернув увагу святішого на велику кількість ставів в Новоселицькому районі де він особисто би слідкував би за рибним господарством допомагаючи при цьому монастирю рибною продукцією та коштами. Після таких домовленостей, підприємці Новоселицького району почали втрачати стави за нашим сценарієм. Наприклад Берестянський , Тарасовецький , та багато інших ставів які вже втратили надію на боротьбу проти незаконного зупинення прав оренди та самі без примусу віддавали орендне господарство відмовляючись від конкурсів та аукціонів на користь церкви. Вважаю тільки для такого законного « рейдерства» і спеціально під інтереси монастиря лобіювались спеціальні рішення Чернівецької обласної ради, де були затвердженні програми про розпорядження водними об’єктами місцевого значення а саме рішення 10 сесії 6 скликання Чернівецької обласної ради від 31.05.2012. та від 31 травня 2012 за №52-10\\12 «Про Тимчасовий порядок надання в оренду земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами та гідроспорудами»

01.10.2012 від Державної інспекції сільського господарства в Чернівецькій області було отримано повідомлення з таким змістом :

Ваше звернення до прокуратури Новоселицького району щодо порушення Вашого права як орендаря земельної ділянки , за дорученням останьої , розглянуто, відповідно до компетенції Державної інспекції сільського господарства в Чернівецькій області

Встановлено , що рішенням Маршинецької сільської ради від 29.02.2012 №5.30-9\\12 погоджено надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо передачі в оренду Свято- Вознесеньському чоловічому монастирю «Банчени» на 49 років. Розпорядженням Новоселицької райдержадміністрації від 06.09.2012№305 надано монастирю «Бончени»ділянка водного фонду для рибогосподарських цілей орієнтованою площею 49.0 га терміном на 25 років. Приймаючи дане розпорядження райдержадміністрація керувалась Тимчасовим порядком надання в оренду земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами та гідротехнічними спорудами(майном) який затверджений рішенням 10 сесії 6 скликання Чернівецької обласної ради від 31.05.2012 та враховуючи договір оренди гідротехнічної споруди від 01.03.2012.

У разі незгоди Вас із розпорядженням райдержадміністрації щодо надання в оренду земельної ділянки Свято-Вознесеньському чоловічому монастирю та рішенням Маршинецької сільської ради спір вирішується в судовому порядку. Підписане це повідомлення начальником інспекції області Усиком В.С.

Вся ця інформація «роботів наказу» мені була давно відома , але одного я не зрозумів з цього листа. Чому звернувшись в районну прокуратуру про порушення прав та інтересів , відповідь моїх зауважень надсилається не правоохоронним органом до якого я звертався а Держінспекцією сільського господарства? яка не може винести протест прокурора а просто надати інформацію, та направити мене до суду, де мій позов вже чекає Новоселицький районний суд . В його рішенні в мене немає не яких сумнівів щодо підтримки судом , вилучення з мого користування земельної ділянки та водного об’єкту на користь Бонченського монастиря, так як в цій справі випливає третя особа, це суддя Новоселицького районного суду якій ще з початку 90 років взяв під свій захист, не кому на той час невідомого Москалюка В.І. та вручив йому в руки на договірних основах, заправку на Рингацькому перехрестку яку суддя при розпаді союзу викупив за копійки та розуміючи що його робота важливіше за цей бізнес, надав всі повноваження своєму надійному помічнику. Який не тільки почав розширяти бізнес а і підробляти на судових справах в більшій частині кримінальних де через нього передавались грошові надходження судді за вирішення питань по суті пом’якшення вироків особам які мали розмову з безпрограшним адвокатом без юридичної освіти Москалюком В.І. де цей бізнес виявився більш прибутковим ніж заправка. Прокручуючи схеми збагачення теж в тих 90х завдяки тому ж судді в власність Москалюка В.І. потрапив Новоселицький центральний ринок на теж самих умовах спільного використання. Викинувши всі торгівельні ларьки Новоселицьких підприємців Москалюк побудував картонові-магазини будки в кількості 170 маленьких магазинів та продав іх за ціною в 12000 тисяч євро кожний , а далі ще веселіше . Через рік скликавши всіх підприємців ринку « Цетральний» він повідомив, що земля під кожним магазином повинна бути викуплена за п’ять тисяч євро ,інакше магазин буде повернуто попередньому власнику, згідно договору якій діє на території ринку.

Знаючи силу яка « дує» з районного суду підприємці влізли в борги , інші подалися судитись, де програли всі справи в тому ж зазначеному Новоселицькому районному суді. Це приклад того, на який конкретно суд, запрошує мене начальник державної інспекції сільського господарства Усик В.С.

Коли би я міг собі подумати ,що ці жахливі корупційні дії яки мають місце в нашому житті сьогодні , конкретно зачеплять інтереси та права мене особисто , моєї родини ,та багатьох інших людей які працюють та тримаються за рахунок нашої справи. Згадуючи роки які пройшли на цьому водоймищі , згадую свого покійного батька який в 90х взяв в оренду став , та за декілька років створив налагоджену систему розведення риби забезпечуючи рибною продукцією три сільські ради , утримуючи та забезпечуючи рибне господарство без будь яких проблем з податковою, Новоселицькою РДА , правоохоронними органами. В той час він сказав мені : «Ми починаємо важку справу, але буде ліпше. Потрібно працювати. І я йому вірив, адже знав його біографію ,де в 1938 році він з Новоселиці з своєю родиною був репресований до Тюменської області Надимського району в с.Шуга де я і народився. Це місце з великими, не ким не займаними ставами де з роками мій батько заснував рибне господарство такої риба як Осетра, Балик , та інші види які потребують спеціального догляду який він за 30 років життя в Тюменському краю вивчив як не хто інший. Згадую дитинство в 60х , коли стало звичаєм після відлову риби моїм батьком, всі люди села Шуга збирались з староруськими ведрами на коромислах , де набирали в них красну та чорну ікру без будь яких грошей. Все на натхненні колективізму та комуністичного настрою п’ятирічки, а головне без злоби та заздрощів , які зараз , в наш час переросли в корупцію такого рівня які на очах руйнують державу.

Забравши в мене цю водойму , Новоселицька районна державна адміністрація , Новоселицька районна рада, Чернівецька обласна рада, Свято-Вознесеньський чоловічий монастир «Бончени» в обличчі свого настоятеля , особисто директор Новоселицького ринку, директор фірми МІК що в трактуванні Москалюк І Компанія з якою ви вже знайомі, повинні знати що мають великий гріх так нахабно поводити себе з мешканцями району та області які за часів всієї історії Бессарабії та Буковини таких господарників – злодієв у владі ще не бачили.

Таким чином , виходячи з всього вищезазначеного, що забезпечено документально та на основі своїх роздумів, фактів в формі заяви , яку згідно Закону України «Про звернення громадян» я маю право Вам адресувати як депутату місцевої ради , та помічнику консультанту Народного Депутата України Соболева С.В. прошу Вас :

1 Ретельно вивчити, надану Вам документацію щодо даної справи з письмовим висновком від Вас вашому керівництву в особі Народного Депутата України Соболева С.В. щодо ситуації яка склалась завдяки керівництву району та області в галузі рибного господарства та в тих умовах які забезпечила влада для підприємців в цій сфері.

2 Звернутись офіційно до Народного Депутата України Москаля Г.Г. з наданням даної заяви та всіх необхідних документів які будуть для цього потрібні щодо звернення до Генеральної прокуратури України з зазначеними в заяві порушеннями та конкретними доказами корупційної діяльності щодо діяльності посадових осіб .

1 Голова Новоселицької районної державної адміністрації Нікітовіч Г.І

2 Сільській голова Маршинецької сільської ради Кіріл В.Г.

3 Звернутись до засобів масової інформації для обговорення з метою збору інформації інших потерпілих підприємців, які виявлять бажання та сили розповісти про незаконні дії влади району та області забезпечуючи ім. правову допомогу та захист якій можуть надати по цій справі зазначені Народні Депутати України.

3 Оприлюднити через відповідні депутатські запити Народного Депутата таку інформацію:

1 Скількі ставів, фрутових садів, землі сільскогосподаського призначення Чернівецької області перейшли в оренду до Свято-Вознесеньського чоловічого монастиря за період з 2010 по 2012 рік , чи стали його власністю ?

На при кінці своєї заяви хочу наголосити що я і мої рідні та люди які підписались в мою підтримку проти незаконних дій посадових осіб , олігархів, корумпованого клану Чернівецької області та Новоселицького району ,люди глибоко віруючи і показують свою віру на вчинках, слові, добрих справах, що є чистою вірою без брудних грошей , та заробітку на людському горі . З другого боку наші опоненти , а точніше люди які по другу сторону «Барікади» які теж глибоко віруючи , мають владу, мають гроші, якім ще потрібен до всього наш став. Тому нехай нас розсудить громада ,та власна совість кожного хто замастився в цій брудній справі.

З повагою та надією на справедливість Коровицький М.М.

Джерело Букньюз

peredplata