Майже тисяча буковинців притягнуто до відповідальності за порушення природоохоронного законодавства

Як інформує Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області, їх відомством з початку року проведено 935 перевірок щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства України суб’єктами господарювання та громадянами області. Так, в результаті перевірок за виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 978 осіб, а сума накладених штрафів склала майже 204,5 тис. грн.

У повідомленні йдеться, що, у порівняні з минулими роками, зросла середня сума штрафних санкцій, наприклад у 2010 році середня сума штрафу становила 100 грн., у 2011 160 грн., а у 2012 180 грн. Протягом цього року ця сума зросла до 204 гривень.

Загальна сума розрахованих збитків з початку року становить понад 2 мільйони 229 тис. грн., за нанесені екологічні збитки інспекцією виставлено 86 претензії та позови на суму 1 мільйон 716 тис. грн. Окрім цього, з метою запобігання порушень природоохоронного законодавства в частині атмосферного повітря, надр, водних, земельних ресурсів призупинено виробничу діяльність 35 об’єктів.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

peredplata