26 листопада відбудеться загальноміський конкурс “Студент року”

Одинадцятий конкурс “Студент року 2012″ відбудеться 26 листопада у палаці «Академічний». У ньому візьме участь 11 дівчат та 5 хлопців із різних вищих навчальних закладів Чернівців. Свого часу вони стали переможцями відбіркових турів, які пройшли в їхніх alma mater.

Кожен із кнкурсантів презентує в «Академічному» студентську романтичну вечерю, запропонує на розгляд журі дотепну фотогазету про свою участь в житті навчального закладу, продефілює у національному костюмі, прочитає вірш-автопортрет, покаже свої таланти, а також візьме участь у театралізованому дійстві «Якби я був керівником навчального закладу…»

Під час підведення підсумків журі буде проведено акцію «Милосердя». Керівники навчальних закладів або їх заступники вкидатимуть до скриньки конверти із зібраними студентами та викладачами благодійними коштами. Буде оголошено підсумки благодійної акції «Мрієш потрапити в Європу – прийди та сфотографуйся», який організовує Чернівецький обласний благодійний фонд допомоги хворим на рак та лейкемію дітям «Подаруй дитині життя».

Організаторами конкурсу є відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради, Чернівецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міський студентський парламент.

Про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю ЧМР.

peredplata