Зовнішнє незалежне оцінювання – 2013 на Буковині розпочнеться у червні

У 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів триватиме з 3 до 27 червня. Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 4 січня та триватиме до 5 березня 2013 року. Про це інформує Департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Відповідно до графіку проведення ЗНО-2013, першим предметом тестування стане хімія. Тестування з цього навчального предмета відбудеться 3 червня.
Обов’язкове тестування з української мови та літератури, враховуючи кількість випускників у наступному році, буде проведено у дві сесії протягом двох днів – 5 та 6 червня 2013 року.

8 червня буде проведено тестування з іноземних мов (англійської, німецької, іспанської, французької), а 10 червня – з російської. 12 та 13 червня відбудеться ЗНО з математики, що проходитиме у дві сесії. 15 червня абітурієнти матимуть можливість скласти тест з географії, а 17 червня відбудеться незалежне оцінювання з всесвітньої історії. Традиційно у дві сесії буде проведено й ЗНО з історії України. Тестування абітурієнтів з цього предмета відбудеться 19 та 20 червня 2013 року.

Завершуватимуть основну сесію ЗНО – 2013 фізика, біологія та світова література. Тестування абітурієнтів з цих навчальних предметів буде проведено 22, 25 та 27 червня відповідно.

Додаткову сесію ЗНО, у який візьмуть участь ті абітурієнти, які з об’єктивних причин не матимуть можливості брати участь в основній сесії тестування, буде проведено у період з 4 до 11 липня наступного року.

Результати учасників ЗНО Український центр оцінювання якості освіти оголосить до 7 липня 2013 року.

Приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 1 липня 2013 року.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

peredplata