Обіцяної концепції та бізнес-плану \”Буковинської книги\” так і немає

Обіцяної концепції та бізнес-плану "Буковинської книги" так і немаєЯкщо вірити повідомленню прес-служби ОДА, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації оголосило конкурс на визначення кандидатури на посаду генерального директора обласного комунального підприємства «Буковинська книга». Зазначається, зокрема, що кандидатів для участі у конкурсі можуть пропонувати інститути громадянського суспільства, творчі спілки і асоціації, національно-культурні товариства тощо. Також претендентам пропонується представити концепцію або бізнес-план розвитку підприємства «Буковинська книга». Кандидатура переможця конкурсного відбору буде внесена на розгляд комісій і сесії обласної ради.

Управління повідомляє, що пропозиції щодо участі у конкурсному відборі подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації, кадрова служба, каб. 312, тел. 55-26-74.

Також управлінням пропонується громадським організаціям надавати пропозиції щодо складу конкурсної комісії з визначення кандидатури на посаду генерального директора обласного комунального підприємства «Буковинська книга» за тел. 55-37-94 або на E-mail: infopress@ukr.net до 19 березня ц.р.

Логічно виходить, що ні концепції, ні бізнес-плану, про який чиновники говорили під час реорганізації немає. То куди ЙДЕ підприємство без статуту, концепції?

peredplata