Незаможним селянам у проведенні весняних польових робіт на Буковині допомагатиме влада

голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв 25 березня під час селекторної наради з питань підготовки до проведення весняно-польових робіт в Чернівецькій області, керівникам місцевих органів влади слід подбати, аби земельні ділянки, городи соціально незахищених буковинців були зорані – для цього необхідно звернутися до фермерських та сільськогосподарських підприємств краю з проханням посприяти селянам у проведенні весняних польових робіт, зокрема допомогти технікою.

«Подібний досвід ми вже маємо, і така увага з боку орендарів земельних паїв до соціально-вразливих категорій населення позитивно оцінюється буковинською громадою», – підкреслив Михайло Папієв.

Окрім цього, керівник виконавчої влади краю доручив керівникам районних державних адміністрацій та управлінь агропромислового розвитку взяти під опіку пасовища в усіх населених пунктах області, при необхідності – зорати їх, підживити та засіяти насінням. «Для такої роботи не потрібно багато коштів та великих зусиль, але це вкрай необхідно зробити для селян, для нарощування поголів’я худоби і розвитку тваринництва, – наголосив Михайло Папієв. – Селянина ми всіляко повинні підтримувати і допомагати йому у нелегкій роботі».

Джерело – прес-служба ОДА.