Псих зарізав Мольфара Нечая

Псих зарізав Мольфара Нечая15 липня у своєму помешканні в селі Верхній Ясенів (Верховинський район сусіднього Прикарпаття) знайшли вбитим відомого білого мага, останнього (як він себе любив називати) карпатського мольфара Михайла Нечая. Йому було 81 рік.
Місцеві ЗМІ повідомили, що карпатського віщуна зарізав психічно хворий чоловік (на світлині). Після цього спокійно вийшов з кімнати і сказав людям, які чекали своєї черги на прийом, деякий час туди не заходити.
Підозрюваного у вбивстві правоохоронці знайшли вже наступного дня в сусідньому селі. Ним виявився 43-річний чоловік. Інформаційна агенція «golos.ua» пише, що підозрюваний є мешканцем Львова. 1999 року він вже був засуджений за вбивство жінки. Чоловік тривалий час перебував за ґратами та на примусовому лікуванні в психіатричних закладах закритого типу. Він є інвалідом ІІ групи з діагнозом «шизофренія». За два дні до вбивства приїхав у село Верхній Ясинів і поселився у туристичному наметі поблизу Нечая. А зарізав Нечая через те, що той не сприймав і не поважав християнські обряди і догми, а сповідував язичництво. На цю тему Мольфар з чоловіком багато дискутували, і ось чим усе завершилося…
Міліція порушила кримінальну справу. Убивці загрожує тюремне ув’язнення від 10 до 15 років або ж довічне позбавлення волі. А Україна та світ втратили мольфара-чаклуна, філософа-практика, володаря білої магії та світлої душі людину Михайла Нечая.
Напередодні Нового року ми брали інтерв’ю у Нечая. Тоді Мольфар сказав, що Україна до кінця 2011 – початку 2012 року країна дійде краю, аж після того почнуться зміни. Влітку на українців чекає дуже спекотне літо, неврожай. А тому варто очікувати біди з наводненням.
А тим сотням, тисячам людей, які ходили до Нечая у пошуку порятунку та правди, залишається згадувати його поради та настанови. Хай його душа спочиває з миром!
Вл. інф.

Новини Партнерів