Туалет для Януковича чи комп’ютери для учнів Буковини?

Туалет для Януковича чи комп’ютери для учнів Буковини? Скромність та стриманість – це про кого завгодно, але не про українських чиновників. Поки країна перебуває в шоковому стані від нав’язаної Азаровим та потрібної тільки нинішній владі пенсійної реформи, президент справляє свої потреби в унітаз, який вартує не багато – не мало — 350 тисяч еврів. На гривні виходить три з половиною мільйони гривень.
Для порівняння: у бюджеті, зокрема, на інформатизацію та комп’ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів Буковини в 2011 році передбачено трохи більше двох мільйонів. Та, звичайно, для влади те, на чому сидить пан президент в години глибоких та тривожних роздумів за долю країни, набагато важливіше од того, що є в школах Чернівецької області. А комп’ютерів, особливо в селах, ой, як не вистачає. Тож дітям має бути тепер добре од одного усвідомлення, що їхній президент сидить на прикрашеному напівдорогоцінними каменями санвузлі за 350 тисяч еврів. Інформація про те, що президент має такого дорогого «білого друга», з’явилась в «Українській правді» з посиланням на французькі ЗМІ. Також там йдеться про те, що в Межигір’ї у Януковича є тенісні корти, вертолітний ангар, гараж на 70 автомобілів та басейни.
Нагадаємо, що, згідно з декларацією по доходи, за 2010 рік Янукович заробив близько мільйона гривень. А справляє потреби президент в туалеті, вартість котрого у три з половиною рази перевищує його сукупний річний дохід.
Та це ще не все. 9 липня Віктор Федорович святкував свій день народження. За підрахунками журналу «Кореспондент», виступ артистів української та російської естради вартував 330 тисяч долярів, тобто понад два з половиною мільйона гривень. Ведучою на святкуванні була скандально відома російська телеведуча Ксенія Собчак (її гонорар експерти оцінюють у 30-100 тисяч долярів) Допомагали їй Валдіс Пельш і Володимир Зеленський (гонорари котрих становлять від десяти тисяч долярів). Співали Януковичу Олександр Сєров, Юрій Антонов, Таїсія Повалій. А Потап з Настею Каменських, певно, наспівували йому римейк своєї пісні «Чумачєдчій прєзідєнт».
І насамкінець, знову ж таки, інформація для порівняння. Так само, як і на святкування дня народження Януковича, по два з половиною мільйони гривень у держбюджеті на 2011 рік передбачено на заходи з увічнення перемоги у війні 1941-1945 років та (зверніть увагу) на заходи з виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей і молоді з усієї України. І це на цілий рік! Виходить, українські діти повинні бути обдарованими вже від того, що в них є такий президент Янукович.
Ми ж вітаємо країну, що та має такого президента, який її потім…
Надія ВІРНА

Новини Партнерів