«В листопаді падатиме перший сніг»: прогноз погоди на зиму

 

Погода в Україні взимку 2022-2023 турбує українців, як ніколи раніше. Адже ми непокоїмося через збої в енергетичній системі і думаємо, чи не доведеться мерзнути цього сезону.

До холодів українці порадуються ще одному “бабиному літу”

Як [url=http://]розповів[/url] очільник Укргідрометцентру Микола Кульбіда, з 22-23 жовтня в Україну після періоду похолодання повернеться тепло. Тобто українцям ще варто чекати на одне “бабине літо”.

Коли в Україні випаде перший сніг

За словами синоптика, не виключено, що вже в листопаді падатиме перший сніг. Ймовірність – велика, але переважно це мокрий сніг, який, як правило, не буде лежати.

А от до кінця жовтня снігу в Україні не буде. Звісно, крім Карпат, де перший сніг почав падати вже у вересні.

Де будуть сильні морози
Микола Кульбіда говорить, що виходячи із погоди взимку в попередні сезони, суворої холоднечі в Україні й цього року не буде. Звісно, ймовірність короткочасних похолодань є.

“Можливі дуже короткочасні періоди з морозами до -20 градусів на північному сході та -25 градусів на Сході. Така ймовірність є. Але ці морози будуть короткочасні, вони не затримаються на довго”, – каже експерт.

Загалом же температурний режим взимку буде дещо вищий за норму.

За даними синоптиків Gismeteo, перший сніг і навіть денні морози ймовірні вже в останній декаді листопада. До цього часу суворих холодів не очікується.