Коли будуть магнітні бурі в червні 2023 року

Коли будуть магнітні бурі в червні 2023 року: запам’ятайте ці небезпечні дати

У перший місяць літа потрібно готуватися не лише до пляжного сезону.

В червні 2023 року буде чимало магнітних бур. Червень одразу розпочнеться зі спалахів на Сонці. І протягом усього першого літнього місяця буде кілька магнітних бур різної інтенсивності, які впливатимуть на самопочуття українців. В такі дні всі можуть відчувати втому, сильний головний біль, порушення сну, запаморочення. Адже давно відомо, що магнітні бурі не найкращим чином впливають на людський організм. А ось метеозалежні люди відчувають неприємні симптоми навіть під час слабких спалахів на Сонці. Тому важливо бути готовими до них.

Коли будуть магнітні бурі в червні 2023 року: календар

В червні 2023 року буде кілька слабких, середніх і сильних магнітних бур:

слабкі — 1, 7, 16 та 30 червня;

середні — 10, 28 та 29 червня;

сильні — 2, 18, 19 та 20 червня.

Хто відчуває магнітні бурі і як

Зазвичай слабкі магнітні бурі проходять непомітно для більшості людей. Але метеозалежні можуть відчувати вплив від спалахів на Сонці будь-якої інтенсивності.

Найчастіше з’являються зниження працездатності, загальне нездужання, підвищенна нервова і емоційна напруженість. Середні та сильні магнітні бурі відчувають усі. В такі дні потрібно бути готовими до слабкості, головного болю, підвищення артеріального тиску, загострення деяких хронічних хвороб. 

Що робити під час магнітних бур: як собі допомогти

Навіть якщо у вас досить стійкий організм, краще завчасно підготуватися до спалахів на Сонці. Напередодні обов’язково перевірте, чи є в домашній аптечці ліки від високого тиску та головного болю. Дуже важливо в такі дні не перевантажувати себе роботою. Тоді організм легше перенесе магнітні бурі.

Також запам’ятайте кілька інших рекомендацій:

не варто вживати алкогольні напої, енергетики, каву — вони послаблять організм, тому спалахи на Сонці будуть впливати сильніше, краще пити більше води;

додайте фізичну активність у своє життя — наприклад, важливими в такі дні є прогулянки на свіжому повітрі;

допоможе контрасний душ — він покращить самопочуття, тому ви швидше прийдете до тями.

Також лікарі радять добре висипатися і дотримуватися режиму сну.

В дні, коли на Сонці відбуваються спалахи, ці рекомендації особливо актуальні.  

Продовження читайте тут: https://expres.com.ua/news/29250/?fbclid=IwAR2K8QAABNSv8Muy0jICXak3SkjhXCrTm1uEwp0yY4512OuCu775KHt3xKs

peredplata