.Буде дуже холодно: синоптики попередили про різку зміну погоди

 

Чекати поліпшення погоди варто аж у п’ятницю, 17 квітня

Буде дуже холодно: синоптики попередили про різку зміну погоди
Автор Кравченко Станіслав —   в Новини/Погода

 

 
 

Найближчі дні принесуть різку зміну погоди більшості регіонів України а в Києві в період з  13  до 17 квітня очікується надзвичайно мінлива погода. Якщо у перший день буде тепло та сухо, то у наступні – різко похолодає, можливі опади у вигляді дощу і навіть  снігу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, прогноз погоди на тиждень з’явився на сайті Укргідрометцентру.

Так, у понеділок, 13 квітня, у Києві буде сухо і тепло. Вдень температура підійметься до +18…+20 градусів. Але вже у вівторок, 14 квітня,  погода дуже зіпсується. Усю добу йтиме дощ зі снігом, очікується лише +4…+6 градусів.

У середу, 15 квітня, вночі буде сухо, але ще більше похолодає – до -1…-3. Вдень ж знову передбачається невеликий дощ зі снігом, температура трохи підійметься – очікується +8…+10 градусів.

У четвер, 16 квітня, дощ зі снігом йтиме тільки вночі, а вдень буде сухо. У першій половині доби передбачається +1…+3 градуси, у другій – до +10…+12.

Погода почне ставати кращою тільки у п’ятницю, 17 квітня. Усю добу буде сухо. Вночі очікується +3…+5 градусів, а вдень – близько +14…+16.

Здебільшого вітер буде у межах 7-12 м/с, рідше – 5-10 м/с.

Буде дуже холодно: синоптики попередили про різку зміну погоди

Нагадаємо,  за прогнозами синоптиків, у 2020 році весна очікується з нетиповою для цього часу року погодою: у березні в Україні очікується зимова погода, у квітні синоптики прогнозують заморозки, а в травні прийде літня спека.

peredplata