На Буковині відремонтували міст, який веде до кордону з Румунією

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області повідомляє, що рух оновленим мостом відкрито і ним рухаються транспортні засоби до українсько-румунського кордону. Переправа через річку Сірет – частина прикордонної дороги Т-26-08 Сторожинець – КПП «Красноїльськ». Автошляху, який має важливе соціально-економічне значення, адже з’єднує Україну з Румунією через пункт пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус».

Міст у Сторожинці побудований у 1963 році, а у 1984-ому – реконструйований. Відтоді цю переправу масштабно не ремонтували. Першочергово необхідно було змінити всі зношені деформаційні шви, укріпити конструкцію споруди та оновити асфальтобетонне покриття.

ЩО ЗРОБЛЕНО?
заармовано конструкцію мосту;
✔️влаштовано монолітну залізобетонну плиту;
✔️нанесено гідроізоляцію;
✔️замінені старі деформаційні шви на нові німецькі;
✔️оновлено покриття на два шари нового асфальтобетону;
✔️влаштована система водовідведення;
✔️відновлено покриття на тротуарній частині;
✔️встановлено нове бар’єрне та перильне огородження на мосту.

Основне завдання поточного середнього ремонту – покращення транспортно-експлуатаційних показників моста та доведення технічних параметрів до сучасних нормативів.

Підрядна організація – ТОВ «ШБУ – 77»

Нагадаємо, оновлення моста виконували у межах поточного середнього ремонту прикордонної дороги Т-26-08 Сторожинець – КПП «Красноїльськ». Автошляху, який сполучає регіональну трасу Р-62 з міжнародним пунктом пропуску «Красноїльськ», що на кордоні з Румунією. А під час війни транспортний зв’язок із союзною державою дозволяє відкрити нові гуманітарні коридори, які забезпечують вільне та безпечне пересування мирного населення та доставку гуманітарної допомоги з країн ЄС.

Джерело: Чернівецька ОВА

peredplata