Син Луценка потрапив у ДТП, в результаті якої загинув міліціонер

Син Луценка потрапив у ДТП, в результаті якої загинув міліціонерУ машину Олександра Луценка врізався молодий співробітник МВС, який їхав по зустрічній смузі на великій швидкості. Міліціонер загинув, син Луценко отримав травми

Лідер фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко розповів журналістам у Верховній Раді про ДТП, в яке потрапив його старший син Олександр, повідомляє видання «Українська правда».

Луценко зазначив, що сам розповідає про подію, щоб «зробити неможливим політичні інсинуації з цього приводу».

Депутат розповів, що в ніч на понеділок, 9 лютого, Олександр Луценко повертався на машині від друзів – і в столичному районі Нивки в його машину врізався «Ланос», який рухався по зустрічній смузі на великій швидкості.

«Син трохи здав вліво, тому удар прийшовся на порожнє пасажирське сидіння. У нього незначні пошкодження ніг, але далі подушка безпеки його врятувала », – сказав Юрій Луценко.

«На жаль, людина, який врізався в машину мого сина, загинув. Це працівник МВС, також молодий хлопець, 89-го року народження », – повідомив він.

«Є матеріали з камер спостереження сусідніх будинків, які доводять, що мій син не був винуватцем ДТП. Після проведення слідчих дій та здачі аналізів він приблизно в 6 ранку приїхав додому », – сказав депутат.

У Юрія Луценка два сини – Олександр (1989 р.н.) та Віталій (1999 р.н.