ЖУРНАЛІСТИ ПІДРАХУВАЛИ, СКІЛЬКИ КОШТУВАВ ПЕРЕЛІТ ГЕЛІКОПТЕРОМ МИТРОПОЛИТА ОНУФРІЯ З КИЄВА ДО ВІННИЦІ

ЖУРНАЛІСТИ ПІДРАХУВАЛИ, СКІЛЬКИ КОШТУВАВ ПЕРЕЛІТ ГЕЛІКОПТЕРОМ МИТРОПОЛИТА ОНУФРІЯ З КИЄВА ДО ВІННИЦІ

Українська Православна Церква (Московського Патріархату) за переліт Митрополита Онуфрія (Березовського) з Києва до Вінниці гелікоптером виклала авіаперевізнику понад 100 тисяч гривень.

Це з’ясували журналісти Vinnytsia PressPoint.

Митрополита Онуфрія (Березовського) зустрічали та проводжали в аеропорту, що розташований у приміському селі Гавришівка. Як інформує інтернет-видання, рейс, на якому прилітав Митрополит Онуфрій, виконував приватний авіаперевізник. Безкоштовно підприємство послуг не надає, навіть якщо на борту настільки поважна людина.

За неофіційною інформацією, вартість послуг летовища обмежується кількома тисячами гривень. Сам переліт коштує набагато дорожче. На декількох столичних сайтах приватних компаній, які пропонують оренду, вказані погодинні розцінки на різну повітряну техніку.

«Судячи зі світлини, місткість гвинтокрила, який обслуговував Предстоятеля, розрахована на 6 пасажирів. Перевізники оцінюють годину в повітрі таких транспортних засобів в $2 200. Оскільки відстань від Києва до Вінниці сягає 199 кілометрів, то на дорогу в обидва напрямки, з урахуванням швидкості судна, потрібно дві години льоту. А це $4 400, або 101 тисяча гривень», – пише видання.

Нагадаємо, Предстоятель УПЦ (МП) приїжджав у Вінницю на святкування Собору Вінницьких святих. У місті це свято відзначали вперше. Там, на площі перед Спасо-Преображенським кафедральним собором він звершив урочисту Божественну Літургію. Участь у торжеставж також взяв 21 архиєрей, у тому числі з Елладської і Польської Православних Церков, з Молдови й Білорусі.