Прикордонники врятували двох в’єтнамок, які порушуючи кордон провалилися під лід

Прикордонники  врятували двох в’єтнамок, які порушуючи кордон провалилися під лід  Справжню рятувальну операцію довелося провести вчора прикордонникам на ділянці Мукачівського загону.
Близько 17.30 прикордонники отримали інформацію про рух групи невідомих у складі більше 5 осіб в бік державного кордону. Прикордонники поінформували свої угорських колег та висунулися на затримання. Вже за півгодини група реагування українських прикордонників неподалік кордону затримала 2 громадян В’єтнаму. Ще за кілька хвилин угорські прикордонники повідомили про затримання на даному напрямку 4 громадян Індії відразу після перетину ними державного кордону.
Пошукова операція продовжувалася. Біля 19.30 на цьому ж напрямку прикордонний наряд виявив ще 2 осіб (жінки), які, помітивши прикордонний наряд, вдалися до втечі в напрямку кордону через канал Чоронда та провалились під кригу і почали тонути. Старший прикордонного наряду не роздумуючи кинувся їм на порятунок. Оскільки угорський берег каналу більш пологий, жінок прикордонник витягнув на суміжну сторону. Незабаром прибув і угорський прикордонний наряд, який надав жінкам першу медичну допомогу.