Прапор Росії у селах Сокирянщини (додано відео)

У селі Василівці Чернівецької області цілий день чоловік розмахував прапором Росії і вигукував звернення: «Путін, введи війська!»

Люди ходили довкола і не реагували.

Це сталося 30 червня. У річці, котра знаходилась недалеко від городу чоловіка 1961 року народження піднялася вода. Вона затопила частину городу. Саме там у той час були маленькі гусенята. Вода їх також забрала.

Вдома тоді нікого не було. Чоловік прийшов на обійстя. Побачив школу і обурився… на всю українську владу: від президента Порошенка до голови сільради Анатолія Васильовича Зеленого.

Аби люди бачили його злість і ненависть до влади, чоловік взяв в руки російський прапор – триколор з гербом (двоголовим орлом) і пішов по селу. Він вигукував різні гасла.

Зокрема, звертався до президента та Путіна з проханням прийти до села Василівці Сокирянського району і допомогти людям-слов’янам. Казав, що влада неприязно ставиться саме до нього. Тому Путін повинен прийти й покарати цю владу.

Так він пройшов від центру села до Розкопинців і Ожевого.

Люди знімали чоловіка на мобільні телефони. Але відео і фото десь зникли. Кажуть, що тепер уже питають чоловіка, чому він так зробив. Вдалося дізнатися, що прапор Росії чоловік привіз звідти кілька років тому, коли був на заробітках. Але до 30 червня цього року його не використовував.

До активізації цього василівчанина могли спонукати процеси децентралізації в районі. Там ведеться війна між Козаком, якому допомагає Фищук і Мунтян та Бурбаком за вплив на села та місто Новодністровськ.

Під час цієї війни можуть виникати різні сутички. Бо політики уже не вибирають методів для досягнення своїх цілей. Тим паче, що бессарабські села, де зараз великі проблеми знаходяться недалеко від кордонів з невизнаною проросійською Придністровською республікою.

І хто зна, чи не ФСБ підливає оливи у вогонь конфліктів у селах Сокирянського району?

А вихід з прапором Росії у селі Василівці – це перший небезпечний тривожний сигнал. Якщо влада та правоохоронці спробують надалі замовчувати цю інформацію, нічого доброго для нас це не принесе.

Не забувайте, що Кримські та Донбаські проблеми влада раніше приховала від українців.

Тепер маємо кровопролиття і війну.

Увага! У доданому відео чутно сороміцькі слова.

peredplata

1 thought on “Прапор Росії у селах Сокирянщини (додано відео)

  1. затусувати той прапор йому в зад

Comments are closed.