Відновлена ​​картина бійні в керченському коледжі

Слідчі почали відновлювати картину масового вбивства в технікумі в Керчі, повідомив «Ленте.ру» джерело в правоохоронних органах. Він уточнив, що огляд місця події і допити потерпілих та свідків тривають.

За попередніми даними, близько 12:20, з початком великої перерви, 18-річний учень четвертого, випускного курсу Владислав Росляков зайшов до їдальні, залишив там сумку, а потім вийшов. У сумці знаходився саморобний вибуховий пристрій. Відійшовши від дверей на деяку відстань, він витягнув з згортка (можливо, тубуса для креслень) рушницю, привів в дію бомбу, а потім відкрив вогонь по знаходився в приміщенні людям.

Користуючись панікою, він піднявся на другий поверх, де, серед інших, прицільно застрелив завуча і одного з педагогів, розшукавши їх в робочих кабінетах. За свідченнями очевидців, під час стрілянини для посилення паніки Росляков використовував кілька петард або саморобних піротехнічних пристроїв. Цю інформацію повинні підтвердити експерти.

Провівши близько 20 пострілів, зловмисник наклав на себе руки в приміщенні бібліотеки. Біля тіла виявлено рушницю, документи на нього, а також кілька патронташів.

За попередніми даними, Росляков навчався на «добре» і «відмінно», проте особливих товариських стосунків ні з ким не підтримував. Мотиви дій керченського стрілка поки невідомі, і більшість однокурсників нічого подібного від нього не очікували.

Зараз в квартирі, де проживав Росляков, йде обшук, слідчі вилучають комп’ютери і інструменти. «В даний час даних про те, що ця подія – заздалегідь спланований теракт, за яким стоять якісь терористичні або екстремістські організації, у слідства немає», – підкреслив співрозмовник «Лента.Ру».

За даними СК, станом на 17:30 відомо про 18 загиблих і 74 постраждалих. Кримська влада повідомляють про 19 загиблих.