Росіяни влаштовують протести на підтримку України з вимогами до Путіна

У центрі Москви під адміністрацією Путіна зібралися протестувальники.

У Москві пройшла акція протесту з вимогами відпустити полонених українських моряків і припинити війну з Україною – пише Politeka

Близько двох десятків людей зібралися біля Адміністрації президента.

Спочатку планувалося, що акція пройде біля будівлі російського МЗС, але туди прибули кілька агресивно налаштованих прихильників існуючого режиму з руху SERB. Також поруч з міністерством чергували автобуси з поліцейськими. У зв’язку з цим учасники мітингу перемістилися до будівлі Адміністрації президента.

Кілька годин учасники акції проводили поодинокі пікети, змінюючи один одного. В руках учасники протесту тримали плакати: «Ні війні з Україною», «Ні війні», «25 листопада Росія вчинила акт військової агресії. У Керченській протоці були атаковані і захоплені 3 корабля ВМФ України ».

Організатор акції Сергій Ожіч впевнений, що якщо раніше агресія Росії щодо України носила гібридний характер, то 25 листопада вона переросла у відкриту агресію.

«Атаковані три корабля, є поранені, команда захоплена в полон. Ці дії призвели до того, що в деяких областях України введено військовий стан. За неофіційною інформацією, до західних кордонів РФ стягуються війська і військова техніка. Можливо, ми сьогодні стоїмо на порозі великої масштабної війни, і у нас, в Росії, громадянське суспільство повинно сказати цьому НІ. Я не хочу, щоб почалася велика війна », – підкреслив Ожіч.

Також організатор акції протесту додав, що хоче відновлення миру, а захоплені території повернути Україні, щоб відносини між країнами були мирними і рівноправними », – додав він.

Крім того, учасники акції читали вірші і заспівали Гімн України.

На місце прибув наряд міліції, однак обійшлося без затримань.

peredplata