Рятувальники Буковини надали допомогу населенню у ліквідації наслідків негоди

Увечері 13 серпня та вночі 14 серпня у Чернівецькій області спостерігалось погіршення погодних умов, в результаті чого в чотирьох районах Чернівецької області без електропостачання залишились 38 населених пунктів, з них 21 частково. Станом на 06:00 годину 14 серпня без електропостачання залишалося 26 населених пунктів, з них 13 частково.

Найбільше від негоди постраждали Заставнівський та Сторожинецький райони. Зокрема, внаслідок сильного дощу та шквального вітру в селах Василів та Брідок Заставнівськогго району на проїжджу частину було повалено 12 дерев. Рятувальники 5 державної пожежно-рятувальної частини міста Заставна розпилили та прибрали дерева з дороги, щоб вони не ускладнювали рух транспорту в населених пунктах.

У Сторожинецькому районі сильний град пошкодив покрівлі поліклініки Сторожинецької центральної районної лікарні, чотирьох навчальних закладів, будинку культури, покрівлю житлових будинків на 12-ти вулицях районного центру (точна кількість будівель встановлюється). До місцевої лікарні звернулась 57-річна жителька міста Сторожинець, яка, за попередньою інформацією, впала під час негоди та травмувалася. Лікарі оглянули потерпілу, діагностували в неї забійну рану голови, надали жінці необхідну медичну допомогу та відпустили додому. 13 серпня у місті Сторожинець відбулось засідання штабу міської ради з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. На сьогодні, 14 серпня, заплановано засідання комісії ТЕБ та НС для детального вивчення обстановки та з’ясування наслідків негоди.

 

Управління ДСНС України у Чернівецькій області.