Під Чернівцями в річці втопився школяр, село в сльозах – ніколи не посміхнеться мамі

Під Чернівцями дитина втопилася у Пруті за частки секунди
 
 
 

Під Чернівцями в річці втопився школяр, село в сльозах - ніколи не посміхнеться мамі

На Буковині 11-річний хлопчик потонув у річці Прут. Дитина пішла з одним гуляти. Батькам сказали, що будуть гойдатися на гойдалці, але потім змінили свої плани. Внаслідок цього сталася трагедія. Про це розповіли кореспонденти програми Свідок

 
Хлопчики несподівано вирішили піти на річку, а не на майданчик. Вони захотіли скупатися. Коли дитина зайшла у воду, одразу став тонути. Другий хлопчик залишився на березі і побіг за допомогою. Він покликав двох жінок, які відпочивали поруч. Вони не змогли знайти дитину під водою.
 

 
Місце, де втопилася дитина Фото: скріншот

На їх крики прибіг хлопець – 15-річний Григорій Хинку, який рибалив неподалік від цього місця. Він почав пірнати і шукати дитину у воді. Тіло виявив випадково ногами. Спочатку подумав, що риба, але коли пірнув, то зрозумів, що це потонув хлопчик. Він витягнув його на берег і почав надавати першу допомогу. Пошуки дитини зайняли у Григорія 10 хвилин.

Батько підлітка, який намагався врятувати потопаючого розповів, що він також прийшов на берег і спробував зробити штучне дихання і масаж серця, але у дитини вже почали синіти губи, а тіло охололо.

 

Медики на виклик приїхали тільки через півгодини, а автомобіль на під’їзді до місця події застряг в напіврідкої ґрунті. Медики намагалися реанімувати дитину, але у них нічого не вийшло. Тіло потонулого дитину забрали на судово-медичну експертизу.

 

 

peredplata