У Чернівцях від коронавірусу помер громадянин Італії

 

У Чернівцях від коронавірусної хвороби COVID-19 помер громадянин Італії.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Зазначається, що за минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано п’ять летальних випадків. У всіх померлих були важкі двобічні пневмонії.

Серед померлих – чоловік 1944 р. н., громадянин Італії. Коронавірус у нього підтверджено. Хворів також на кардіосклероз, серцеву недостатність та цукровий діабет. Останній тиждень був підключений до апарату штучної вентиляції легень. Помер у обласній лікарні.

Окрім того, помер 80-річний чоловік, житель Новоселицького району. Мав підозру на COVID-19 та постінфарктний кардіосклероз. Помер у Новоселицькій ЦРЛ.

Разом з тим, учора померла жінка 1949 р. н. із Новоселиччини. Коронавірус у неї підтверджено. Із супутніх недуг мала кардіосклероз та цукровий діабет. Померла у Новоселицькій ЦРЛ.

Серед пацієнтів, які померли – чернівчанин, 50 років, із підтвердженим COVID-19. Крім того, хворів на цукровий діабет. Майже місяць провів у реанімації. Помер у міській лікарні №1.

Також помер чоловік, 50 років, чернівчанин. Мав коронавірус, гіпертонію та серцеву недостатність. Помер у міській лікарні №1.