Чернівецька область: протягом минулої доби сталося 10 пожеж, більшість з них – на відкритій території

Чернівецька область: протягом минулої доби сталося 10 пожеж, більшість з них – на відкритій території

 

Протягом минулої доби більшість пожеж рятувальники ліквідували на відкритій території, суха трава та сміття горіли 7 разів. Пожежі мали місце в обласному центрі та усіх районах області. Загалом в результаті пожеж сухої трави знищено понад 15 га сухої рослинності.

Окрім цих пожеж, 20 січня в с. Чудей Чудейської ТГ Чернівецького району горів житловий будинок зблокований з господарською будівлею. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі. Загорання виникло на горищі житлового будинку. Вогонь поширився на перекриття і покрівлю. Оскільки стіни та перекриття зблокованих будівель були дерев’яними, а також в господарській будівлі зберігалось сіно, вогонь швидко поширився на значну площу. На час приїзду пожежно-рятувальних підрозділів полум’я повністю охопило зблоковані споруди, площа пожежі склала 300 кв.м. На місці події працювали рятувальники міста Сторожинець та п’ятьох місцевих пожежно-рятувальних підрозділів з сіл Чудей, Їжівці, Буденець, Красношора та смт Красноїльськ. Вогнеборці ліквідували пожежу в тих  межах, в яких застали її на момент прибуття, врятувавши від знищення житловий будинок. Внаслідок пожежі знищена господарська будівля.

Інші пожежі в житловому секторі рятувальники ліквідували в місті Чернівці, де горів дачний будинок, а також  в с. Давидівка Чернівецького району, там горіла господарська будівля.

Джерело :Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області