В Чернівцях вперше проведуть Наукові пікніки з Дарвіном


Вже 9 вересня 2018 року на Соборній площі з 14:00 по 17:00 всі бажаючі чернівчани та гості міста зможуть долучитися до свята Науки з цікавими дослідами та експериментами просто неба.

«Наука може бути цікавою і ми хочемо це показати іншим. До пікніків залучаємо спеціалістів та науковців, які діляться своїми знаннями з публікою. На пікніках не подаємо теорію, а захоплюємо, розважаємо, розкриваємо таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. Показуємо, що наука буквально усюди навколо нас, » – каже співорганізаторка заходу Богдана Бойчук.

Наукові пікніки є сучасним методом роботи в галузі освіти, в основному завдяки своєму інтерактивному методу залучення молоді до проведення науково-дослідної діяльності. Метою проекту є популяризація наук – математики, фізики, хімії, біології, історії тощо шляхом участі у підготовлених експериментах в рамках наукових пікніків.

«Темою всього заходу буде теорія еволюції Дарвіна, розглянемо її з точки зору різних наукових дисциплін, а також дамо змогу відвідувачам розібратися в ній сповна та подискутувати,» – ділиться співорганізатор Василь Фоменко. Також організатори планують створити Алею громадських організацій, щоб учні та студенти змогли краще познайомитися з молоджіним громадським сектором міста.

 

Захід проводиться за підтримкиУправління молоді і спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької міської ради.