На секретаря Новодністровської міської ради тиснуть

На секретаря Новодністровської міської ради тиснуть Заява секретаря міської ради Надії Березніченко про складення нею повноважень розміщена на сайті Букінфо:

«Після засідання постійних депутатських комісій за участю всіх голів, напередодні сесії, я прийняла рішення про припинення свого перебування на посаді секретаря міської ради за власним бажанням. Моя позиція зумовлена політичною ситуацією, яка склалася у місті. Погоджуючись на цю посаду на прохання більшості депутатів як міської ради, так і депутатів обласної ради від Новодністровська, я хотіла працювати, а не займатись інтриганством. Багато мешканців міста знають моє ставлення до роботи, обираючи мене 6 разів депутатом міської ради та обласної ради. За 35 років роботи на різних посадах я внесла свою частку в розбудову нашого міста: це і зведення школи № 3, яку вuходила, починаючи з фундаменту; гімназія, створенням якої займалась навіть під час відпустки. Саме мені як начальнику відділу освіти довелося відновлювати разом з усіма освітянами роботу табору «Лісова казка», і якби цей заклад з «легкої» руки одного із голів не було забрано від освіти, він би працював для наших дітей і донині. Я добросовісно відпрацювала на своїх посадах. Звісно ж, як і всі люди, в чомусь я помилялася, проте на конструктивну критику, підказку та допомогу я завжди реагую адекватно.

Мені нема чого соромитись перед новодністровською громадою, я не злочинець і не привласнила собі чи своїй сім’ї жодного майна шляхом махінацій. Я завжди вболівала і вболіваю за долю міста, діяла в його інтересах і працювала на імідж Новодністровська. У запеклій боротьбі за посаду міського голови я не хочу, щоб мене принижували та витирали об мене ноги деякі невиховані депутати, оскільки це протистояння робиться з мовчазної згоди кількох осіб, яких я все життя поважала і ніколи не подумала б, що вони можуть так вчинити. Але хай це буде на їхній совісті, суддя в нас один.

Після того, як я не проголосувала за недовіру міському голові (бачте, посміла мати свою думку), наступного ж дня почалося вишукування помилок у моїй роботі. Я не можу допустити хамського ставлення до себе, коли на засіданні сесії один із депутатів кричав у мою адресу: «Пишіть заяву і йдіть к чортовій матері!». Це рівень культури і виховання? Працювати далі і виховувати людей, які вже перейшли межу мудрості, я не маю наміру. Нещодавні події показали, що кроків до порозуміння, співпраці, виважених дій не буде, тому я не бажаю брати участь у цих політичних інтригах, які насправді можуть призвести до кризи влади, а далі — до процедури розформування органу місцевого самоврядування і підпорядкування адміністрації.

Я прошу вибачення за своє рішення у депутатів, які хочуть бачити мене на цій посаді, у працівників міської ради, міського голови (яких, до речі, один із депутатів обізвав баранами), але мені дороге моє ім’я, гідність, сім’я. Це ті цінності, заради яких я живу. Нормальній людині властиво забувати погане, пам’ятати хороше, прагнути кращого. І саме з такою філософією я залишаю посаду, щоб не вносити напруження в депутатський корпус щодо ініціативи деяких депутатів у плані мого дострокового припинення повноважень.»

Як нам стало відомо, мер Панчишин не підписав заяву.

peredplata