На Кельменеччині касира підозрюють в незаконному заволодінні 100 тисяч

Прокуратурою Кельменецького району нещодавно проведено перевірку щодо дотримання вимог чинного законодавства в сфері банківської діяльності. За її результатами в діях касира одного з банків, що функціонують на території району, були виявлені ознаки кримінально караного діяння.

– Ще у вересні 2012 року один із жителів Кельменеччини звернувся до вказаної банківської установи з метою обміняти гривні на валюту, – розповідає прокурор Кельменецького району Андрій Городенський. – І передав наявні в нього грошові кошти в сумі 91082 грн. касиру зазначеного банку, яка, зловживаючи своїм службовим становищем, ними незаконно заволоділа. Касир повідомила потерпілому, що на даний час необхідної суми у валюті немає, і вона видасть йому кошти наступного дня. А в подальшому ніяких грошей останньому не надала та заперечила факт отримання від нього будь-яких коштів.

За результатами проведеної перевірки прокуратурою району внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем). Кримінальне провадження за вказаним фактом направлено за підслідністю для організації досудового розслідування до слідчого відділу УСБУ в Чернівецькій області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.