У Львові заборонили на 9 травня червоні прапори і нацистську символіку. А Чернівці?

У Львові заборонили на 9 травня червоні прапори і нацистську символіку. А Чернівці?Львівська міськрада ухвалила рішення про заборону використання у місті символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки 8-9 травня.

За це рішення проголосували 70 депутатів з 90. У рішенні зазначено, що депутати заборонили вивішувати таку символіку на будівлях і під час масових заходів.

Проект рішення було внесено до порядку денного як додатковий. Депутат міськради від ВО \”Свобода\” Любомир Мельничук заявив, що \”партії неукраїнського напрямку, завзяті українофоби намагаються нагнітати ситуацію у Львові щодо трагічних дат в історії України\”.

\”Беручи до уваги позицію про недопущення будь-яких провокацій у Львові 8-9 травня, пропонуємо заборонити використання окупаційної символіки на території міста\”, – сказав депутат, представляючи проект рішення.

Контроль над виконанням даного рішення міськради покладено на начальника міського управління внутрішніх справ Сергія Зюбаненка.

Нагадаємо, що масштабні провокації з червоними прапорами були організовані у Львові на 9 травня 2011 року, коли в місто звезли людей з інших регіонів. Опозиція звинуватила в організації заворушень керівництво МВС.

Джерело та світлина Дзеркало тижня

peredplata