Чий тепер пансіонат?

Прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення посадовими особами обласної ради профспілок, Вижницького районного бюро технічної інвентаризації та Виженської сільської ради.

Встановлено, що ці особи з метою протиправного заволодіння майном, що належало державі, у 2005 році внесли завідомо неправдиві дані до офіційних документів щодо відчуження з державного майна пансіонату з лікування матері і дитини «Зелені пагорби». Таким чином облпрофраді незаконно було передане право власності на будівлі та споруди пансіонату загальною площею майже 3 тисячі кв. м та залишковою вартістю 878 тис. грн.
У лютому 2008 року службовці Виженської сільради, на території якої розташований пансіонат, та Вижницького БТІ внесли завідомо неправдиві дані до свідоцтва про право власності на нерухоме майно та без наявності законних підстав передали у власність профради державне майно площею понад 1200 кв. м залишковою вартістю 80 тисяч гривень. Підставою для видачі свідоцтва на право власності зазначене рішення виконкому сільради, котрого депутати не приймали. Державі внаслідок незаконних дій службовців було спричинено збитків на 1 мільйон гривень. Наразі досудове слідство триває.
Міру відповідальності винним службовцям визначить суд.
Наталія БРЯНСЬКА

Новини Партнерів