В Чернівцях корупційний Шабан!

В Чернівцях корупційний Шабан!Заступник голови Першотравневої райради В.В.Шабан, якого нещодавно затримали за вимагання хабара у 810 тисяч гривень, можливо, є лише ланкою корупційного ланцюга у Чернівцях. Це під час прес-конференції припускав прокурор Чернівецької області. Це саме, тільки вже без посилання на слідство, заявляють представники опозиції.

Керівник фракції \”Фронт Змін\” в Чернівецькій міській раді Олексій Каспрук опублікував на ФБ копію цікавого документа. А також такий коментар до нього: \”Комісія не встигла зробити та надати Михайлішину висновки. Завадили правоохоронці. Цікаво, які мали бути висновки за таку суму? Прокурор області: \”погоджуюсь, що він сам рішення не приймав\”. Фактично те саме непрямо підтвердив директор ринку \”Нива\”, директор товариства \”Світанок\” Руслан БЕРЛАДІН, у якого власне й вимагали хабар у 810 тис.грн. Вказані кошти чиновник отримав за сприяння в погодженні проекту реконструкції одного з міських ринків.

Все вирішувалося на рівні райради? Це в її компетенції?

Запитав журналіст \”Молодого буковинця\” Михайло Салітра у пана Руслана.

« Формально — ні. Але ви ж знаєте, що є таке \”право колективу\”, розумієте. Так би мовити, \”міжсобойчик\”. Райрада не вирішує, але ходить до \”високих\” кабінетів у центрі, ратуші…, – продовжував тиснути журналіст. «Саме так, звичайно. Можливо, м\’яко це можна назвати \”лобіюванням\”. З іншого боку, якщо не соромитися в певних визначеннях, то це прямий вплив, пов\’язаний із партійними, родинними чи іншими стосунками. Ми ж всі дорослі люди і розуміємо, що означає лобіювання певною групою осіб, які знаходяться на певних державних посадах».

Головою комісії, нагадаємо, яка мала вивчити проблемні питання у функціонуванні мікроринку «Нива» ТОВ «Світанок» є депутат Чернівецької міської ради Володимир КЕДЬ. Про це повідомили інші депутати Олексій Каспрук та Юрій Ватаманюк.

Джерело та світлина БукНьюз

Новини Партнерів