Янукович 7 березня вже чекав у Мінську, це був дедлайн Кремля із захоплення половини України, – Данілов

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що експрезидент-втікач Віктор Янукович 7 березня 2022-го вже прилетів до білоруського Мінська. Саме до того дня Росія розраховувала захопити половину України включно з Києвом.
 
 

Про це Данілов сказав під час інтерв’ю, яке транслювалося в межах національного телемарафону “Єдині новини“. До української столиці Кремль планував відправити своїх маріонеток, які б створили новий проросійський “уряд”.

Серед них мав бути і Янукович. 7 березня, за розрахунками російських загарбників, уже мала бути окупована вся лівобережна частина України, після чого президента-втікача мали транспортувати з Мінська до Києва.

Наступним етапом у планах Кремля мало б стати захоплення всієї нашої держави. Росіяни сподівалися дійти до Львова за 19 днів.

Данілов наголосив, що з грудня 2019 року в РНБО “дуже-дуже потужно” готувалися до повномасштабної війни з РФ. “Якби держава не була готова до війни, то за три-п’ять днів росіяни мали б той успіх, на який вони розраховували”, – зазначив він.

Нагадаємо, що ми писали про те, що “легітимний” перебував у Мінську, де Кремль готував його до спецоперації. За одним із сценаріїв його планували оголосити “президентом України”.

Це зокрема підтверджують дані із сайту моніторингу повітряних суден FlightRadar. Приватний літак Dassault Falcon 900С із бортовим номером RA-09617, яким за часів свого президентства в Україні користувався Віктор Янукович, приземлився в аеропорту Мінська 7 березня. У Білорусь він вилетів з аеропорту “Внуково” в Москві о 13:30 за київським часом.

Янукович 7 березня вже чекав у Мінську, це був дедлайн Кремля із захоплення половини України, – Данілов

Як повідомляв OBOZREVATEL, Данілов сказав, що жодна західна розвідка до повномасштабного вторгнення не вірила, що Україна вистоїть у війні проти Росії. Нашій країні давали не більше кількох тижнів.