Антитіла – Фортеця Бахмут

У кадрі – справжні військові й реальна, не постановочна робота української артилерії по ворожих цілях у найгарячішій точці світу сьогодні – місті Бахмут.

В притаманній Антитілам манері, які не звикли шукати легких шляхів для втілення власних ідей в життя, вони знову відправилися на передову і три доби провели разом з гаубичним розрахунком, щоб зняти нове мотивуюче відео для всіх українських військових.

Бахмут став одним із символів цієї війни. І пісня і кліп присвячені всім Збройним силам України і всьому українському народу, який чинить шалений опір російським окупантам.

Зйомки були погоджені, скоординовані і підтримані командуванням сухопутних військ Збройних Сил України. Ідея кліпу полягає в тому, що снаряди із написаними на них цитатами з пісні, відправляються підрозділом у напрямку ворога і знищують його, в буквальному сенсі, словами з пісні.

Майже три доби при мінусовій температурі та за несприятливих погодних умов, тривали зйомки відеороботи «Фортеця Бахмут» на справжніх позиціях під час виконання бойових завдань під Бахмутом. Під наглядом ворожих розвідувальних апаратів, БПЛА та постійною загрозою влучання по позиціям ворожими касетними снарядами, ланцетами, в наслідок контр-батарейної боротьби ворога.

В кадрі – бойовий підрозділ 59 гаубичного артдивізіону 45 окремої артилерійської бригади.

У кліпі реальні влучання по реальних ворожих цілях (скупчення техніки, БК ворога) з потужної гармати, яку надали наші партнери, М777, в народі – «Три Топори». Одна з найвисокоточніших артилерійських установок у світі.

Знімальний процес розпочався заздалегідь. Разом з командуванням вибрали і узгодили визначені позиції, готувались цілі. Наступні дві доби тривали зйомки з одночасним вивченням місцевості, роботою підрозділу і знищенням ворога.

Знімальна група у складі 4 осіб. Режисер – Віктор Скуратовський, оператор – Сергій Бандерас, фокуспулер, механік камери Юрій Коновальский, продюсер, директор гурту, музикант та військовий – Сергій Вусик.

Мало хто був готовий ризикувати і їхати в такі умови, Антитіла, як завжди, в найгарячішу точку світу привезли обладнання більше, ніж на 300 тисяч доларів, яке було надано компанією Patriot, за що ми вдячні, що вони не побоялися, бо звідти воно могло б не повернутись.

«Ми довго шукали ідею кліпу. Було багато вартісних, але, на жаль, в умовах війни втілити їх було неможливо. Тож ми обговорювали з друзями альтернативні варіанти, зрештою, основа майбутнього сценарію була запропонована режисером Кадімом Тарасовим. Віктор Скуратовський, Сергій Вусик спільно з музикантами гурту у єдиній творчій команді спільно допрацювали сценарій та втілили його в життя.

Синхрони ми знімали вже в Києві, на Льодовому стадіоні. Це закрита локація, не для всіх, здається там раніше не знімалися кліпи, лише дорогі комерційні проекти. Але керівництво Льодового, почувши пісню та ідею відео, дізнавшись для чого і ким вона робиться – надало дозвіл на зйомку і всебічну підтримку.

В кадрі також бойовий автомобіль медичного підрозділу Маестро 130 бТРО, який використовувався на бойових завданнях Антитілами.

Головні герої кліпу зовсім не актори. А справжні воїни 45 окремої артилерійської бригади.

Якогось особливого кастингу не було. До останнього моменту, допоки знімальна група не прибула на позиції, ніхто не знав, хто саме буде на них. Це реальний підрозділ, який виконував бойове завдання, знаходячись на бойовому чергуванні.

Сергій Вусик з командою прибувши на позиції вперше в житті побачилися з хлопцями, познайомилися і одразу приступили до зйомок.

Без прикрас, без гриму, все так, як воно є насправді, – мазут, порох, мороз, обвітрені обличчя і лють», – розповідає Тарас Тополя.

Вартість кліпу – неоціненна. Деякі речі залишаться назавжди поза кадром.

З метою популяризації української музики закордоном, знайомства з героїчною боротьбою України, зокрема Української армії. Антитіла проведуть низку концертних заходів закордоном.

Перше місто – Лондон. Також спільно з посольством США та посольством України в Англії Антитіла візьмуть участь у важливих заходах, присвячених річниці війни.

Автор ідеї: Кадім Тарасов Режисер: Віктор Скуратовський Оператор: Сергій Бандерас Фокус/механік камери: Юрій Коновальський Монтаж і постародакшн – Кадім Тарасов Творча команда – гурт Антитіла та побратими. Музика: Сергій Вусик, Тарас Тополя Аранжування: Сергій Вусик, Максим Сиволап Слова: Тарас Тополя. Зведення, мастерінг: Євген Дон.

 

 

peredplata