“ЇДЬ ДО СВОГО БАХМУТА!”: НА КАРПАТСЬКОМУ КУРОРТІ ЧОЛОВІК НАКИНУВСЯ НА ВІЙСЬКОВОГО МЕДИКА, ЩО ПРОХОДИТЬ РЕАБІЛІТАЦІЮ (ВІДЕО)

Фото: скриншот з відео

Бойовий медик проходить у Карпатах психологічну реабілітацію.

На одному з карпатських курортів неадекватний відпочивальник накинувся з погрозами у бік військового медика, який проходить там психологічну реабілітацію після служби в одній з найгарячіших точок фронту – під Бахмутом на Донеччині.

Так, хамовитий чоловік у халаті з пивом називає військового “лошарою”.    

“Ти бачиш, провокатори поприїжджали і починають тут. Звідки він приїхав?” – каже хам.

Після слів військового, що він приїхав з Бахмута, неадекват заявив: “Їдь туди до свого Бахмута! Чого ти тут сидиш?”.

“Я проходжу посттравматичну психологічну реабілітацію… Але і вчора я чув, що ЗСУ – це “худоба”, сьогодні також ЗСУ називали не дуже добрими словами. Прошу вас поширити це відео, нехай більше знають в нашій країні отаких от героїв, хай їдуть до дядюшки Пу, Слава Україні”, – розповів військовий медик у соцмережі.

Дружина неадекватного чоловіка висунула свою версію конфлікта 

ЇЇ чоловік був напідпитку, а медику нібито не сподобалось, що вони розмовляли російською мовою, він зробив їм зауваження.

“Звичайно ж, моєму чоловікові це не сподобалося, і він відреагував. Спочатку м’яко, а потім уже грубіше”, – розповіла жінка.

За її словами, у медика вже нібито був конфлікт з іншими відпочивальниками. Жінка вважає, що її чоловіка провокували і не вважає його винним.

Нагадаємо, у Хмельницькому священник побив військового просто у церкві, громада собору УПЦ МП вирішила перейти до ПЦУ.

Ярослава Денькович

https://tsn.ua/ukrayina/yid-do-svogo-bahmuta-na-karpatskomu-kurorti-cholovik-nakinuvsya-na-viyskovogo-medika-scho-prohodit-reabilitaciyu-video-2299633.html?fbclid=IwAR3G1pjbZKr0UE0-VMB055izSfB7d2HS5v-XPwO8ynCtrKdFXNOk3SJHO6Y

peredplata