ФІФА має керуватися принципами міжнародного права і не йти на поводу в політично заангажованих осіб

ФІФА має керуватися принципами міжнародного права і не йти на поводу в політично заангажованих осібОУН(б) вимагає переглянути вердикт ФІФА і закликає підключитися до цього державну владу.
Про це йдеться в звернення Організації Українських Націоналістів (бандерівців).

«Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає українську спільноту долучитися до збору підписів під Петицією з проханням виключити символіку ОУН-УПА з переліку дискримінаційних символів. ОУН (б) звертається до керівництва ФФУ, Президента України, Уряду, депутатів Верховної Ради України з проханням сприяти в поданні апеляції до міжнародних спортивних інстанцій з вимогою переглянути несправедливий, з української точки зору, вердикт ФІФА і виправдати український футбол в очах міжнародної спільноти», – йдеться в зверненні.

«Попри те, що українська громадськість направила листа до ФІФА з обґрунтуванням необ’єктивності моніторингу організації «Футбол проти расизму в Європі», ця міжнародна футбольна інстанція все таки винесла жорсткий вердикт, при цьому підійшла до цього питання поверхнево, не врахувавши норми європейського права. Внесені в моніторинг ФАРЄ символіка українських націоналістів, постаті Шухевича і Бандери не відносяться до дискримінаційних символів і постатей з точки зору європейського правочинства», – апелює ОУН(б).

Націоналісти через пресу також звертаються до Міжнародної Федерації Футбольних Асоціацій:

«Ми просимо ФІФА переглянути свій вердикт і керуватися в подальшому при розгляді подібних справ принципами об’єктивності і неупередженості й не брати до уваги моніторинги, підготовані заангажованими особами, що можуть виконувати певне політичне замовлення».