Тимошенко викликали в американський суд

Тимошенко викликали в американський судСуддя окружного суду південного округу Нью-Йорка Річард Салліван наказав співвласникові \”Росукренерго\” Дмитру Фірташу і лідеру БЮТ Юлії Тимошенко з\’явитися в суді.

Д.фірташ і Ю.Тимошенко повинні з\’явитися в суд 22 липня в 11:45 дня.

Про це йдеться текст ордера судді, яким володіє Kyiv Post.

Крім того, за рішенням судді, до 13 липня сторони повинні надати інформацію про суть позову і захисту, обгрунтування того, чому дана справа, на їх думку, є в юрисдикції даного суду.

Також сторони повинні повідомити про попередні спроби досудового врегулювання конфлікту та оціночну тривалість судового розгляду.

У даному документі також сказано, що позивач повинен передати відповідачу копію даного ордера.

Нагадаємо, Ю.Тимошенко зараз знаходиться на підписці про невиїзд.

27 квітня Ю.Тимошенко звернулася в суд Нью-Йорка (США) з позовом проти співвласника газового трейдера компанії \”Росукренерго\” (РУЕ) – бізнесмена Дмитра Фірташа. Екс-прем\’єр подала позов відносно рішення Стокгольмського арбітражу, прийнятого в 2010 році, за яким у квітні цього року \”Нафтогаз\” повернув \”Росукренерго\” 12,1 млрд куб. м природного газу.

Як повідомлялося, 8 червня 2010 року Стокгольмський арбітражний суд задовольнив позов \”Росукренерго\” до \”Нафтогазу\” про незаконне розмитнення 11 мільярдів кубометрів газу. Суд постановив повернути газ РУЕ, а також повернути додатково 1,1 мільярда кубів газу в якості компенсації за порушення умов контракту.

19 липня 2010 року компанія РУЕ звернулася до Шевченківського районного суду Києва з клопотанням про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражного суду від 8 червня 2010 року.

24 листопада минулого року Верховний суд України підтвердив рішення Шевченківського районного суду Києва від 13 серпня та Апеляційного суду Києва від 17 вересня, якими була підтверджена правомірність рішення Стокгольмського арбітражного суду від 8 червня 2010 року, згідно з яким \”Нафтогаз\” зобов\’язаний повернути компанії 11 мільярдів кубометрів газу і виплатити штраф у товарній формі в розмірі 1,1 мільярда кубів газу.
Джерело ubr.ua

peredplata