Усі подробиці авіакатастрофи \”Боїнга\” в Казані, яка забрала життя 50 людей

Усі подробиці авіакатастрофи "Боїнга" в Казані, яка забрала життя 50 людейСлідчі розглядають три версії аварії: помилка екіпажу, погодні умови і технічна несправність.

Ввечері у неділю, 17 листопада, літак \”Боїнг 737\” вибухнув під час посадки в аеропорту \”Казань\” в столиці республіки Татарстан.

За уточненими даними, на борту перебували 50, а не 52 людини: 44 пасажири і 6 членів екіпажу. Після аварії ніхто не вижив. Серед загиблих – син президента Татарстану і глава ФСБ республіки. На місці аварії вже виявили всі тіла потерпілих.

Літак авіакомпанії \”Татарстан\” виконував рейс з московського аеропорту Домодєдово. За оновленими даними Росавіації, літак двічі намагався піти на друге коло під час посадки.

За нез\’ясованих наразі причин повітряне судно втратило висоту і зіткнулося з льотним полем аеропорту Казані. Від удару об землю у літака вибухнули паливні баки, внаслідок чого почалася сильна пожежа. Співробітники МНС оперативно погасили вогонь.

На даний момент слідчі розглядають три версії аварії: помилка екіпажу, погодні умови і технічна несправність.

Як стало відомо, до вибуху в Казані \”Боїнг\” кілька разів потрапляв в аварійні ситуації. Так, у 2012 році літак аварійно сідав в Казані, а в 2001 році \”стрибав\” по посадочній смузі в Бразилії. Тоді літак зі 102 пасажирами торкнувся землі до початку злітно-посадкової смуги.

За наявними даними, вік літака Boeing 737-500 з бортовим номером VQBBN на момент авіакатастрофи у Казані становив 23 роки і 4 місяці.

За весь цей час лайнер експлуатували сім авіакомпаній. За деякими даними, авіакомпанія \”Татарстан\” придбала літак в ірландської компанії.

За фактом аварії літака порушено кримінальну справу та розпочато розслідування. Найближчим часом буде вилучена передполітна документація і зразки палива в аеропорту Домодєдово.

В татарстанській авіакомпанії кажуть, що технічних зауважень до розбитого в Казані \”Боїнга\” не було. А пілоти мали значний досвід роботи.

Пізніше на місці кривавої авіакатастрофи у Казані знайшли фрагменти усіх тіл загиблих, рештки 10 людей упізнали. Виявилося, що у авіакатастрофі загинула громадянка Великобританії.

Зауважимо, що 27-річний росіянин перед загибеллю в авіакатастрофі у Казані дізнався про вагітність молодої дружини.

Джерело