Двоє буковинців померло від газу

Двоє осіб загинуло через ймовірне порушення правил користування газовими приладами. Про це повідомляє прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області.

У територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Чернівецькій області cтворено комісію технічного розслідування обставин та причин виникнення нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті, у якому загинуло двоє осіб.

Трагедія трапилася минулої суботи, 23 жовтня, у дванадцятиквартирному житловому будинку на станції «Ларга» Кельменецького району.

Виклик на аварійно-диспетчерську службу Кельменецького управління газового господарства ПАТ «Чернівцігаз» надійшов у суботу о 9.20 ранку. У помешканні було виявлено мертвими двоє осіб 1980 та 1990 років народження.

Найімовірніше, трагедія трапилася через порушення потерпілими правил користування газовими приладами. Фахівці схильні вважати, що причина смерті – отруєння продуктами згорання.

Комісія технічного розслідування вже розпочала роботу, з’ясовуються всі деталі й обставини нещасного випадку, пов’язаного з використанням газу у побуті.

peredplata