Українська опозиція обіцяє вести \”криваву війну\” з президентом Януковичем

Українська опозиція обіцяє вести "криваву війну" з президентом ЯнуковичемПрезидент України Віктор Янукович, який відмовився підписати угоду про асоціацію з ЄС і зону вільної торгівлі з Євросоюзом, зрадив свій народ, заявив один із лідерів української опозиції Арсеній Яценюк.

Виступаючи у п\’ятницю на прес-конференції у Вільнюсі, А.Яценюк заявив, що об\’єднана опозиція оголошує \”криваву війну\” президентові Януковичу, який \”ніколи не повернеться до Європи\”.

За словами українського політика, з нинішнім президентом боротимуться \”парламентськими й непарламентськими\” методами, опозиція прагнутиме того, щоб на президентських виборах 2015 року переміг інший політик, який повернув би Україну в Європу.

\”Зрозуміло, що цей президент продав долю і майбутнє України, прагнучи зберегти свою владу й бажаючи утримати президентську посаду й після виборів 2015 року. Він це зробив під тиском. Це президент, я маю на увазі Януковича, зрадив український народ… Він продав мою країну…\”, – заявив А.Яценюк.

\”Для України величезний виклик – куди повернути. Янукович ніколи не поверне до Європи. Він зробив усе, щоб направити український напрям у нікуди. Й тут в опозиції основна мета – новий президент, новий парламент і новий уряд, які підписали б угоду з ЄС. Це наша мета, адже ми твердо готові, об\’єднана опозиція твердо вірить, що досягне цієї мети. На нас чекає кривава війна з президентом, але, незважаючи на це, ми готові боротися за майбутнє жителів України\”, – сказав А.Яценюк, який очолює фракцію \”Батьківщини\” у Верховній Раді України.

Інший представник української опозиції, лідер партії \”УДАР\” Віталій Кличко на прес-конференції наголосив, що нинішнього президента України Януковича не хвилює доля українців, він дотримується лише інтересів влади, тому метою кожного представника опозиції і кожного українця є прихід України в Європу, тільки, за його словами, Україна \”прийде в Європу без Януковича\”.

\”Сотні тисяч українців зараз стоять на майданах, у різних місцях, не лише в Україні, а й у світі… Це був шанс на краще життя, був шанс на боротьбу з корупцією, був шанс на те, щоб у майбутньому в країні встановилося верховенство закону, щоб кожен мав роботу й перспективу. Шкода, що сьогодні цей шанс зазнав краху, що його зруйнували сьогоднішня влада та президент Янукович, – сказав В.Кличко.

Уряд України минулого тижня зупинив переговори щодо угоди про асоціативне членство й вільну торгівлю з ЄС, аргументуючи це рішення необхідністю зміцнювати торговельні зв\’язки з Росією.

В Україні таке рішення президента спричинило численні акції протесту.

Джерело

Новини Партнерів