У Путіна сказали, про що домовилися з Януковичем

У ході робочої зустрічі в Сочі президентів РФ і України Володимира Путіна і Віктора Януковича питання про можливість приєднання України до Митного союзу не порушувалося.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє \”РІА \”Новости\”.

\”Президенти Росії та України Володимир Путін і Віктор Янукович на зустрічі в минулу п\’ятницю в Сочі не обговорювали можливість вступу України до Митного союзу\”, – зазначив Пєсков.

За його словами, сторони обговорили двосторонні відносини і підготовку до засідання російсько-української міждержавної комісії в Москві.

\”У контексті майбутнього засідання міждержавної комісії Росія-Україна президенти двох країн обмінялися думками щодо можливого продовження і розвитку кооперації в промисловості та високотехнологічних галузях, зокрема, в авіа-і суднобудуванні, ракетобудуванні та космічній сфері\”, – зазначив Пєсков.

Також Путін і Янукович розглянули поточний стан та перспективи двостороннього співробітництва у фінансово-кредитній сфері.

Окрім того Пєсков повідомив, що на зустрічі Путіна і Януковича в Сочі вдалося зблизити позиції в енергетичній сфері, \”але остаточної домовленості поки немає\”.

\”По всіх цих темах переговори найближчим часом будуть продовжені на експертному рівні\”, – зазначив прес-секретар Путіна.
УП

Новини Партнерів