Клюєв заявив, що ані він, ані Сівкович до розгону Майдану не причетні

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв назвав \”політичною драматургією\” спроби звинуватити його у розгоні Євромайдану. Про це він заявив в інтерв\’ю телеканалу ARD та німецькій газеті \”Берлінер Цайтунг\”.

\”Я сам висловив бажання дати свідчення, оскільки з\’явилися явні інсинуації у засобах масової інформації з приводу мого прізвища\”, – сказав Андрій Клюєв.
За його словами, у ГПУ він вже відповів на всі питання.

\”Я відповів на всі питання, після чого була заява Генеральної прокуратури, про те, що ніякого відношення до цих подій я не маю\”, – наголосив Клюєв.

Крім того, він підкреслив, що його заступник Володимир Сівкович також не причетний до подій 30 листопада на Євромайдані.

\”Мій заступник теж ніякого відношення до цього процесу не має. Так само – це прояви політичної драматургії\”, – заявив секретар РНБО.

Він наголосив, що події на Майдані у ту ніч є \”горем\”.

\”Те, що постраждали невинні люди, це – горе. Це дуже погано. Я вважаю, те, що сталося, було найчистішої води провокацією. Цим зараз займається Генеральна прокуратура, визначає людей, які конкретно давали якісь команди, і які виконували ці команди. Більше сказати не можу, тому що триває слідство\”, – зазначив Клюєв.

Нагадаємо, 16 грудня у ГПУ поспілкувались з Клюєвим і вирішили, що у розгоні Євромайдану він не винен.
ТСН

peredplata