Чорновол: Наказ про моє побиття дав Янукович

Напад та побиття на журналістку та активістку Тетяну Чорновол відбувся за наказом президента Віктора Януковича.

Таку думку в інтерв\’ю Hromadske.TV висловила сама Чорновол.

Говорячи про те, кого вона підозрює в нападі, Чорновіл заявила: \”Я про це думала. Фактично три останні роки я працювала проти однієї людини – це Віктор Федорович\”.

\”Всі інші потрапляли в мої статті виключно тому, що працювали в його команді і в його інтересах, займали певне високе місце в ієрархії, в його піраміді. Я думала про це все, і у мене є тільки одна причина – це через нього. Тобто я була в його \”чорних списках\”, – додала Чорновол.

На питання, чи вважає вона, що наказ про напад на неї віддав особисто Янукович, Чорновіл заявила: \”Так\”. \”Наразі я вважаю, що так і було\”, – зазначила вона.

\”Чому він дав наказ щодо особисто мене? Були, певно, і особисті причини. Я останнім часом зробила кілька кроків, які дратували його особисто і членів його родини. Це стосовно його резиденції\”, – пояснила Чорновол.

\”Хто зараз монополізував усю політичну державну владу в країні? Віктор Федорович Янукович. Значить, хто несе відповідальність за знищення людей, які працювали проти тієї машини, яку побудував він? Знову ж таки – Віктор Федорович Янукович\”, – заявила активістка.

Також, на думку Чорновол, не так важливо, хто власне здійснив напад.

\”Думаю, він знайшов тих людей для виконання цього завдання, які не були \”засвічені\” у моїх статтях і розслідуваннях\”, – додала активістка.

Також вона зауважила, що \”Захарченка підозрювала тільки як виконавця волі Віктора Федоровича\”.

\”Ці ж люди (Кусюк, Захарченко і інші) не є самостійними. А виконавцем міг бути хто завгодно\”, – додала Чорновол.

Джерело відео – Громадське ТБ

Українська правда

peredplata