Екс-міліціонерів Буковини, що побили хлопця у райвідділку судитимуть

Прокуратура Чернівецької області завершила досудове розслідування і скерувала до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох колишніх працівників сектору карного розшуку Сокирянського райвідділу міліції.

Нагадаємо, що у червні 2013 року до прокуратури звернулася жителька цього району із заявою про те, що в приміщенні Сокирянського РВ УМВС України в Чернівецькій області працівники райвідділу побили її сина. Тоді ж у Єдиному реєстрі досудових розслідувань було зареєстровано кримінальне провадження за ст. 2 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, яке супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства). У ході досудового розслідування було виявлено в діях двох підозрюваних ознаки катування і додатково зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.127 КК України (катування, вчинене за попередньою змовою осіб).

Наразі один із обвинувачених перебуває під вартою, інші – під домашнім арештом. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.