У Регіонах \”заспівали пісню\” про можливість перегляду скандальних законів

У Партії регіонів не виключають, що до законів, ухвалених 16 січня, будуть внесені зміни, коли Верховна Рада запрацює згідно з регламентом.

Про це заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Дмитро Святаш в ефірі телеканалу \”112 Україна\” (запис розмови є на сайті).

\”Коли Верховна Рада запрацює згідно з регламентом, ми зможемо повернутися до цих законів і допрацювати\”, – сказав він.

За словами Святаша, якби 16 січня засідання Верховної Ради проходило \”природнім чином, нормальним, парламентським, то, безумовно, ці закони були б ухвалені в першому читанні, і в цілому вони не були б ухвалені\”.

\”Тому що є норма закону про регламент. І 100% представники опозиції підняли руки й сказали: \”У нас є зауваження до цих законопроектів\”. І ми б їх не проголосували в цілому\”, – завірив \”регіонал\”.

Як відомо, у четвер парламентська більшість ухвалила з порушенням процедур кілька законів, які утискають низку прав громадян і посилюють для влади можливість карати учасників акцій протесту й інших незгодних із діями влади.

Телеканал \”112 Україна\” пов\’язують із міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком.
УП