Янукович про рух «Стоп цензурі!»: я їм не по зубам

Янукович про рух «Стоп цензурі!»: я їм не по зубамПрезидент України Віктор ЯНУКОВИЧ не хоче зустрічатися з представниками руху \”Стоп цензурі!\”.

Про це він заявив у інтерв’ю українським телеканалам.

\”Що стосується зустрічі. Певна заангажованість… тих журналістів, які шукають конфлікт зі мною, вона примушує мене уходити від цих конфліктів. І я не хочу грати в цю брудну гру\”, – сказав В.ЯНУКОВИЧ.

\”Я також людина – перше. І друге, я, крім того, ще несу відповідальність за стан справ в країні. І, так як мені здається, що кращий випадок, щоб вони зі своїми спробами шукали інших клієнтів. Їх достатньо. Я не той. Я їм не по зубам\”, – заявив президент. Відповідаючи на запитання журналістів щодо стану справ зі свободою слова, зокрема, і в регіонах країни, В.ЯНУКОВИЧ заявив, що він, часто перебуваючи в регіонах, зустрічається з представниками ЗМІ і не бачить проблем у цій сфері.

\”Я таких випадків, по великому рахунку, не знаю», – сказав президент.

\”Є багато проблем, які виникають між власниками ЗМІ і колективами. Ці питання є. Вони існують, втручатись у них владі дуже важко. І я переконаний, що такі питання є не тільки в Україні, вони є всюди в світі. Я з журналістами спілкуюсь із різних країн. Ці питання існують\”, – заявив В.ЯНУКОВИЧ.

Новини Партнерів