ТИМОШЕНКО ЗАСУДЖЕНО НА 7 РОКІВ!!! ВІДЕО

ТИМОШЕНКО ЗАСУДЖЕНО НА 7 РОКІВ!!! ВІДЕОЮлія Тимошенко засуджено 7 років з позбавленням права обіймати посади у владі на 3 роки.
Такий вирок озвучив суддя Родіон Кірєєв.
Крім того він заявив, що позов НАК \”Нафтогаз\” щодо відшкодування збитків \”підлягає задоволенню в повному обсязі\”
Суддя відзначив, що враховуючи суспільно небезпечні дії Тимошенко він не бачить підстав для пом’якшення вироку.

ВІДЕО

КІРЄЄВ ЗАЧИТУЄ ВИРОК

ТИМОШЕННКО ВИВОЗЯТЬ

Суддя назвав доведеним фактом завдання Тимошенко 1,5 мільярдів збитків \”Нафтогазу\”.
За словами Квірєєва, докази свідчать про те, що підписання контрактів між ВАТ \”Газпром\” і НАК \”Нафтобаз\” всупереч угодам попереднім Кабміну \”відбулось виключно завдяки протиправним та одноосібним діям Юлі Тимошенко\”.
Що стосується даних Ernst & Young, що витрати \”Нафтогазу\” після укладання Тимошенко угод зменшилися, то суддя Кірєєв заявив, що висновки аудиторів пояснюються зменшенням спожитого Україною газу в тому році.
\”Дії Тимошенко виходять за рамки її повноважень, що спричинило тяжку наслідки\” ,- заявив суддя.
Тимошенко відбуватиме покрання на території Київської області. У її строк буде включено пербування її у СІЗО.

Джерело Українська правда

ДОПОВНЕНО:

Головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи, порушеної проти екс-прем\’єр-міністра, суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв оголосив ухвалу суду про засудження Юлії Тимошенко до 7 років ув\’язнення без подальшого права протягом трьох років обіймати державні посади.

Крім того, суд задовольнив цивільний позов НАК \”Нафтогаз України\” щодо компенсації Юлією Тимошенко збитків у розмірі 1,516 мільярдів гривень, нібито нанесених компанії внаслідок підписання газових угод в січні 2009 року.

Як відомо, півроку тому, 11 квітня 2011 року Служба безпеки України передала до Генеральної прокуратури України 15 томів справи щодо газових угод 2009 року. Через декілька годин після цього старший слідчий в особливо важливих справах Генеральної прокуратури України, радник юстиції Олександр Нечвоглод виніс постанову про порушення щодо Юлії Тимошенко кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади та службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

В цей же день, 11 квітня 2011 року, зранку в кабінеті заступника голови Контрольно-ревізійного управління Наталії Рубан під контролем працівників Служби безпеки України було підписано \”Довідку комісійної перевірки з окремих питань фінансово-господарської діяльності НАК \”Нафтогаз України\” у 2008-2010 роках\”, яка стала головним доказом обвинувачення у нібито завданні компанії шкоди у сумі 1,5 мільярдів гривень. Порушуючи справу, слідчий не вивчив питання наявності істотної шкоди державним інтересам, не зазначив будь-яких даних, які б свідчили про наявність такої шкоди.

Досудове слідство проводилося з грубими порушеннями Кримінально-процесуального кодексу, а також права Юлії Тимошенко на захист. Під час розслідування цієї справи екс-прем\’єр-міністр неодноразово зверталася із заявами на ім’я першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна про порушення слідчим вимог чинного кримінально-процесуального законодавства, але жодної реакції не було.

Юлія Тимошенко на початку травня 2011 року у судовому порядку оскаржила порушення проти неї кримінальної справи, проте суддя Печерського районного суду Галина Супрун відмовилася визнати незаконною відповідну постанову Генеральної прокуратури. Апеляційний суд Києва, продовжуючи виконання доручень Януковича, у свою чергу підтвердив законність рішення Печерського суду.

24 травня 2011 року слідчий Олександр Нечвоглод вперше зробив спробу арештувати Юлію Тимошенко на підставі постанови Печерського районного суду від 23 травня про
надання дозволу на її затримання та доставку до Печерського райсуду Києва для
вирішення питання про можливість обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Але під тиском громадськості та міжнародної спільноти слідчий вимушений був відступити.

17 червня вранці Генпрокуратура з черговими грубими порушеннями Кримінально-процесуального кодексу та всупереч здоровому глузду передала \”газову справу\” Юлії Тимошенко на розгляд до Печерського районного суду, не розглянувши близько 50 клопотань захисту про проведення додаткових слідчих дій, допитів, очних ставок та експертиз.

Судові слухання справи Юлії Тимошенко розпочалися 24 червня, а головуючим у справі \”за автоматичним розподілом\” було призначено Родіона Кірєєва, який лише два роки працює суддею. До Печерського районного суду Родіон Кірєєв був переведений з одного із районних судів Київської області за три місяці до розгляду справи екс-прем\’єра. Суддя \”успішно\” прийняв \”естафету\” слідчого у порушеннях процесуального законодавства.

Судові слухання справи проводилися із тотальним порушенням права Юлії Тимошенко на захист, з ігноруванням практично всіх клопотань захисту, з безпідставною відмовою у залученні свідків зі сторони захисту, з проведенням процесуальних дії за відсутності представників захисту.

5 серпня суддя Родіон Кірєєв ухвалив незаконне рішення про взяття Юлії Тимошенко під варту за нібито \”перешкоджання встановленню істини, системні порушення порядку судового засідання, невиконання розпоряджень головуючого, свідоме затягування процесу, висловлювання неповаги до суду та свідків\”.

30 вересня суддя позбавив Юлію Тимошенко можливості виступити у суді з останнім словом та оголосив про видалення суду до нарадчої кімнати для оголошення вироку у справі екс-прем\’єра орієнтовно до 11 жовтня.

Тимошенко вивели з зали суду без наручників – вона помахала на прощання

Екс-прем\’єра Юлію Тимошенко вивели із зали Печерського районного суду після оголошення їй вироку без наручників.

Юлію Тимошенко, засуджену до 7 років ув\’язнення, після оголошення вироку вивели із зали суду без наручників.

Після того, як вирок був оголошений суддею Родіоном Кірєєвим, одна із присутніх жінок літнього віку вигукнула: \”Ганьба цій владі!Те, що зробили з Тимошенко, зроблять із кожним\”.

Конвой вивів без наручників, і вона у дверях помахала рукою усім присутнім.

11 жовтня головуючий у справі Тимошенко суддя Родіон Кірєєв поставив крапку. Екс-прем\’єрку засудили до позбавлення волі на 7 років.

7 років – це максимальний термін, який вимагала офіційна сторона обвинувачення для екс-прем\’єра.

Також Тимошенко має відшкодувати 1,5 млрд гривень \”Нафтогазу України\”. Крім того, суддя призначив і дрібніші відшкодування.

Нагадаємо, 11 жовтня розпочалося оголошення вироку Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією.

Юлія Тимошенко перебуває в СІЗО від початку серпня. Колишнього главу уряду та лідера опозиції звинувачують у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією, внаслідок чого, за твердженням обвинувачення, Україна зазнала збитків на суму понад півтора мільярда гривень.

Прокуратура вимагає для екс-прем\’єра покарання – сім років позбавлення волі. Натомість опоненти чинної влади називають цей суд політичною розправою над лідером опозиції.

Джерело ТСН

Новини Партнерів