На засіданні фракції ПР вирішили, що Азарова потрібно відправити у відставку

На засіданні фракції Партії регіонів у суботу було запропоновано відправити уряд Миколи Азарова у відставку, тому що до нього багато претензій.

Про це розповів газеті \”Комерсант-Україна\” депутат-\”регіонал\” Микола Джига.

\”На засіданні фракції були висловлені претензії на адресу уряду – дуже багато претензій, депутати говорили сміливо – було запропоновано відправити уряд у відставку! Це єдино правильне рішення!\”, – сказав він.

\”Якщо уряд не зміг підготувати правильний документ про асоціацію з ЄС, такий уряд треба звільнити – вони підставили й президента, й країну!\”, – заявив Джига.

Міністри ніяк не реагували на критику депутатів, а Миколу Азарова, за словами очевидців, постійно перебивали депутати.

\”Дуже довго обговорювали корупцію в усіх гілках влади, непомірні тяготи – у нас у фракції багато прогресивних людей, і ми розуміємо, що це послужило детонатором того, що відбувається в країні, – малий і середній бізнес не може розвиватися в таких умовах!\”, – сказав Джига.

Він зазначив, що підтримує призначення в уряд представників опозиції.

\”Я ставлюся позитивно до того, щоб Арсеній Яценюк очолив Кабінет міністрів, це стабілізує ситуацію. Крім цього, я вважаю, що слід скасувати закони, ухвалені 16 січня – до ухвалення ніхто з депутатів їх не читав, деякі норми потрібні, але не зараз\”, – додав депутат.

Народним депутатам представили низку законопроектів, які пропонується розглянути у вівторок, серед них – зміна законів, ухвалених 16 січня, і амністія для учасників масових акцій протестів.

Видання зазначає, що Янукович прийшов на засідання фракції Партії регіонів і уряду в будівлі своєї адміністрації, \”покинувши на час переговори з опозицією\”.

При цьому багато членів уряду й фракції Партії регіонів були відсутні на засіданні, яке тривало майже 4 години, зазначає газета.