Азаров подав у відставку (оновлено)

Депутат від батьківщини Арсен Аваков повідомляє, що прем’єр Микола Азаров подав у відставку.

Про це він написав у своєму Facebook

Жодних інших подробиць він не повідомив.

Інший депутат від батьківщини Володимир Полочанінов написав: \”новина у залі – Азаров подав у відставку\”.

Прем\’єр Микола Азаров подав у відставку.

Про відповідну його заяву повідомляє прес-служба Кабміну.

\”З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулювання конфлікту, прийняв особисте рішення просити президента прийняти мою відставку з поста прем\’єр-міністра\”, – йдеться у заяві Азарова.

\”Конфліктна ситуація, яка склалася в державі, загрожує економічному і соціальному розвитку України, несе в собі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину\”, – зазначив він.

\”Уряд під час протистояння робив все для мирного розв\’язання конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонування економіки і системи соціального захисту в екстремальних умовах\”, – зазначив він.

\”Проте, гострота і небезпека конфлікту для наших громадян, для долі України вимагають додаткових відповідальних кроків\”, – додав він.

При цьому Азаров вважає, що \”приймав рішення і брав на себе відповідальність в інтересах народу України\”.

\”І тому можу чесно дивитися в очі кожному громадянину нашої держави, кожному співвітчизнику\”, – зазначив він.

\”Сьогодні найважливіше – зберегти єдність і цілісність України. Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції. Саме тому я прийняв це рішення\”, – додав він.
Згідно із Конституцією, відставку Премєра і всього уряду має прийняти президент. Уряд, відставку якого прийнято президентом, за його дорученням продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабміну, але не довше ніж шістдесят днів.

Українська правда