Папієв втрачає контроль над Буковиною

Папієв втрачає контроль над БуковиноюЗараз проходить сесія Вижницької районної ради. З 34 депутатів прийшли 22. Окремі регіонали втекли. Сесія прийняла звернення про відставку Януковича. Там же була створена Народна рада Вижниччини. Визнані повноваження Народної ради України та Буковини.
Постає питання про недовіру заступнику голови М. П. Гайдуку, який виконує обов’язки голови (ПР).
Сесія відсторонила голову ради від ведення сесії, заступник з партії регіонів не прийшов. То сесію за доручення депутатів вів найстарший за віком депутат.
Петро КОБЕВКО

Голові Вижницької РДА Ткачуку В.М.

Заступнику голови райради Гайдуку М.П.

Звернення

Ми, громада Вижниччини, звертаємося до вас, як представників влади, на руках якої кров народних героїв України, що борються у Києві за демократичне майбутнє України. Ми вимагаємо від вас, щоб ви негайно виступили зі своєю офіційною позицією стосовно подій, що тривають у Києві, і зокрема на вул. Грушевського вже п’яту добу.

Якщо ви, як свідомі громадяни України, засудите звірячі дії «Беркуту» та встановлення диктатури в Україні президентом Януковичем, перейдете на сторону народу та відмовитесь від ганебного членства у Партії регіонів , ми подамо вам руку і вважатимемо достойними громадянами України і Вижниччини. Якщо ви не висловите своє співчуття родинам загиблих і будете продовжувати працювати на антиукраїнський диктаторський режим Януковича, то ви житимете у нашому краї з вічною ганьбою! Кров молодих убитих невинних хлопців – героїв, буде і на вашій совісті! Приймайте рішення і візьміть на себе цю відповідальність! Ви з народом чи проти нього?

Пропонуємо районній партійній організації Партії регіонів прийняти рішення про саморозпуск.

Вимагаємо оприлюднити свою офіційну позицію завтра, 24 січня 2014 року, о 13 годині на центральній площі в м. Вижниця на мирному мітингу – зібранні народу Вижниччини.

Вимагаємо негайного заслухання питання суспільно-політичної ситуації в Україні на сесіях Вижницької районної, міських, селищної та сільських рад.

Новини Партнерів