Прес-секретар Клюєва і захисник Тимошенко спростували чутки про зустріч екс-прем\’єра і глави АП

Прес-секретар глави адміністрації президента Андрія Клюєва Артем Петренко спростував інформацію про те, що його начальник провів переговори з лідером партії Батьківщина Юлією Тимошенко про створення у Верховній Раді коаліційної більшості з Партією регіонів.

Прес-секретар Клюєва і захисник Тимошенко спростували чутки про зустріч екс-прем'єра і глави АП

Напередодні українські ЗМІ поширили інформацію про те, що глава АП Андрій Клюєв минулого тижня в Харкові обговорив з Юлією Тимошенко шляхи виходу з політичної кризи, зокрема, створення парламентської коаліції ПР і Батьківщини.

«Ця інформація неправдива», – сказав Петренко у коментарі Корреспондент.net у вівторок, 11 лютого.

Захисник Тимошенко Олександр Плахотнюк також спростував інформацію про зустрічі лідера партії Батьківщини і глави адміністрації президента.

«Начальнику колонії нічого не відомо. Мені здається, що така зустріч не могла бути непоміченою для пенітенціарної служби. Тому, я вважаю, що це чергова «вигадка», – сказав він Корреспондент.net.

Клюєв: головне – заспокоїти суспільство

Як повідомлялося, глава Адміністрації президента України Андрій Клюєв зустрівся 29 січня зі спеціальною делегацією Європарламенту на чолі з головою комітету у закордонних справах Елмаром Броком.

Під час зустрічі політики обговорили шляхи врегулювання внутрішньополітичної ситуації в Україні з метою її стабілізації та утримання від застосування насильницьких методів. При цьому Клюєв наголосив, що для цього мають бути узгоджені позиції влади та представників опозиції, а також врахована позиція представників громадських організацій.

\”Головне сьогодні – заспокоїти суспільство, зупинити протистояння. Ніколи не можна допускати кровопролиття. Це прекрасно розуміють представники влади та опозиційних сил\”, – заявив Клюєв.

Нагадаємо, 24 січня 2014 року президент призначив Андрія Клюєва головою своєї адміністрації. Іншим указом Віктор Янукович звільнив Клюєва з посади секретаря ради нацбезпеки і оборони.

Суд за скаргою Тимошенко

Прес-секретар Клюєва і захисник Тимошенко спростували чутки про зустріч екс-прем'єра і глави АП

Нагадаємо, сьогодні, 11 лютого, о 10:30 в приміщенні Комінтернівського районного суду Харкова відбудеться судове засідання за скаргою екс-прем\’єра Юлії Тимошенко та її захисту на відмову комісії Державної пенітенціарної служби пом\’якшити умови її перебування в Качанівській виправній колонії у зв\’язку з відбуттям третини терміну покарання.

Раніше захисник екс-прем\’єра Сергій Власенко заявив, що Тимошенко 30 грудня 2013 року звернулася до керівництва Качанівської колонії з проханням полегшити їй умови відбування покарання у зв\’язку із закінченням третини терміну, на який вона засуджена. \”Оскільки вона відбула третину свого покарання, вона має право на полегшення режиму перебування, в тому числі і на можливість зведеного виходу в Харків\”, – сказав Власенко.

17 січня комісія Качанівська виправна колонія одноголосно прийняла рішення відмовити в задоволенні заяви Тимошенко, в якій вона просила пом\’якшити умови відбування покарання.

Захист екс-прем\’єра назвав відмову незаконною і необґрунтованою і заявив про намір оскаржити рішення комісії в суді.

За що заарештували екс-прем\’єра?

Тимошенко була заарештована 5 серпня 2011 року під час судового процесу щодо \”газової справи\”. 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив її до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

Крім того, суд позбавив Тимошенко права обіймати посади в органах державної влади на три роки і зобов\’язав відшкодувати державі 1,5 млрд грн.

Екс-прем\’єр відбуває покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.
korrespondent

Новини Партнерів