До цієї влади питань уже немає. Питання є до опозиції

До цієї влади питань уже немає. Питання є до опозиції\”Не питай, по кому цей дзвін\”

Цей дикий вирок, незалежно від того, хто як ставиться до Юлії Тимошенко, б\’є по кожному з нас.
Не варто гадати, чи дасть Янукович відмашку парламентській більшості декриміналізувати статтю, по якій її засудили, і апеляційному суду – змінити вирок, чи цей сценарій озвучений лише для заспокоєння і обману ЄС.
Не варто також припускати, чи Янукович шантажує цим процесом Путіна, граючи на його чекістському самолюбстві, намагаючись виторгувати за її звільнення зниження ціни га газ. Чи вищою все таки виявиться примітивна і самодурська жага помсти, помножена на власний страх.

Набагато важливіше для суспільства інше. Цей вирок поставив остаточний хрест на залишках судової системи, довірі до правосуддя і вірі бодай у якусь справедливість.

З таким \”правосуддям\” Україна неминуче сповзає в руки Росії.

А в особі кірєєва Україна отримала свого Герострата.

Справжні наслідки цього рішення українці відчують дуже швидко. Це має зрозуміти опозиція і суспільство.

Якщо в когось ще залишилася ілюзія партійних політичних і хоча б частково демократичних виборів – він наївна людина, а позиція його вкрай шкідлива для української справи. Якщо Закон і Право попираються заради помсти, то що буде, якщо на кону стане його влада і Межигір\’я?

Питання зараз стоїть лише так: режим, супроти якого всі решта. Немає вже \”проти всіх\”, проти Яценюка, проти Тягнибока, проти Тимошенко – є тільки проти сваволі, зла і несправедливості влади.

І ще за! За яку Україну по чесному буде боротися опозиція.

Чи можна подолати цей режим, чи цей діагноз навічно? Безумовно можна. Тільки треба мобілізувати хоча б ті дві третини українців, які не голосували за Януковича у 2010 році.

Для цього потрібна єдність опозиції. Окремо можна виграти тільки боротьбу за місце придворної опозиції.

Гасло, Вимога, в решті прохання до політиків може бути тільки одне: об\’єднуйтесь і очолюйте боротьбу проти диктатури. Або підете геть, якщо не можете – звільніть місце тим, хто здатен це зробити.

Тарас Стецьків, заступник голови фракції \”Наша Україна – Народна Самооборона\”

peredplata