\”Правий сектор\” заявляє про можливий замах на свого побратима

«Правий сектор» стверджує, що в Харківській колонії хочуть вбити одного зі співзасноваників руху націоналіста Андрія Білецького. Кількадесят актівістів «Правого сектору» з щитами та палицями вийшли на вулицю Грушевського в Києві, закликаючи припинити сваввілля щодо Білецького, повідомляє Радіо Свобода.

«Ми вийшли в знак протесту проти злочинних дій правоохоронних органів, судової системи та взагалі влади. Наш побратим, провідник Соціал-національної асамблеї був відправлений без рішення суду до тюрми … з ціллю вбивства», – повідомив представник «Правого сектору».

«Його вже намагалися неодноразово вбити. Коли він був на свободі, в нього стріляли… Андрій Білецький знаходиться там (в тюрмі – прим.) вже шість років без рішення суду. Його просто затримали і кинули до СІЗО», – нагадав активіст.

Разом з тим, як повідомив на своїй сторінці у соцмережі Олег Ляшко, Білецький вже зник безвісти. \”Керівництво 12 колонії у Харкові стверджує, що \”не знає, де Білецький\”, хоча він донедавна перебував саме у цьому місці. До речі, незаконно, оскільки Андрій ще не засуджений і тому тримати його у виправній колонії не мають права. Напередодні зникнення джерело в 12 колонії повідомило, що, ймовірно, планується вбивство Білецького: “Певно це зроблять інші ув’язнені, під виглядом побутового конфлікту. Але якщо їм це не вдасться, то 17 лютого його мають вбити конвоїри, інсценувавши спробу втечі ув’язненого”, йдеться у повідомленні.

Новини Партнерів