Скликається позачергова сесія Чернівецької облради

на 17.00 год. скликається 23-а позачергова сесія Чернівецької обласної ради, на яку буде винесено наступні питання:

1. Про оцінку суспільно-політичної ситуації в Україні та перехід всієї повноти влади в Чернівецькій області до Чернівецької обласної ради – Народної ради Чернівецької області.
2. Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради до депутатів всіх рівнів рад України щодо необхідності збереження територіальної цілісності та унітарності української держави.
3. Про втрату законності рішень Президента України Януковича В.Ф. та його негайну відставку.
4. Про недовіру та відставку голови Чернівецької обласної державної адміністрації Папієва М.М.
5. Про звернення до керівника УМВС в Чернівецькій області Демидова О.М. про перехід міліції на бік народу та негайне відкликання підпорядкованих військ УМВС в Чернівецькій області із Майдану.
6. Про заборону діяльності на території Чернівецької області партії Регіонів та КПУ.

На сесію запрошуються голова та заступники голови обласної державної адміністрації, прокурор Чернівецької області, голови апеляційного і господарського судів Чернівецької області та Чернівецького окружного адміністративного суду, голови районних рад і районних державних адміністрацій, секретар Чернівецької міської ради та Новодністровський міський голова, голова облпрофради, голова обласної ради ветеранів України, голову Студентського Парламенту Буковини, окремі керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, а також територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, генеральний директор Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії, представники засобів масової інформації.